משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

חזרת הריסים המלאכותיים

 

במהלך ההסטוריה של האיפור הנשי, הופיעו ונעלמו לסירוגין הריסים המלאכותיים. לאחרונה שבים ריסים מלאכותיים לפקוד את עיני המתאפרות, ואם עד עכשיו שימשו לצרכי תחפושות בפורים, הרי ששבו כעת לאופנה, ובגדול. אחת הסיבות, למעט היופי והעוצמה שהם מעניקים לעיניים, במיוחד לבעלות ריסים קצרים, הוא האיכות, שהשתפרה מאד עם השנים, ומאפשרת השגת מראה טבעי ויפה, המוסיף מאד למראה הכולל של העין, והפנים עצמן.

אמנות האיפור

ריסים מלאכותיים מוסיפים למראה העין בצורה משמעותית, והריבוי המוצע כיום בתחום, רק מקל על הבחירה בריסים הנכונים והמתאימים ביותר.

קיים מגוון רב של ריסים, ההמלצה ,להשתמש בריסים העשויים משיער טבעי ולא סינטטי. קיימים ריסים בודדים במספר אורכים וריסים שמגיעים בשורה מלאה באורכים וצפיפות שונה.

ריסים אלו מוסיפים לעין מראה דרמטי, נשי מאד, רומנטי ומתוחכם, מבט סקסי ובחירת סוג הריסים תלויה באפקט אותו רוצים להשיג, תוך שימוש בצבעים וטכניקות איפור שונות, להשלמת המראה הרצוי.

בעבר נעשה שימוש בריסים מלאכותיים רק לצרכי הצגות, סרטים, דוגמנות וכיוצ“ב, ועם הזמן נכנסו לשימוש כללי, בערך בשנות הששים. היתרון של ריסים מלאכותיים הוא היכולת שלהם להאריך ריסים קצרים, ולהעצים עיניים בעלות ריסים ארוכים. הם תורמים להרמת עין נפולה או קטנה, ותורמים לשינוי קיצוני ממש, במראה הפנים כולן.

מדביקים ומעפעפים

שימוש בריסים מלאכותיים כיום אינו קשה, והוא נעשה באמצעות דבק מיוחד, מאפרת מקצועית יכולה לסייע ולתת טיפים לאיפור מקצועי לעיניים, ועם מעט הדרכה ניתן להפוך למומחיות בתחום.

הריסים המלאכותיים הקיימים כיום הינם מגוונים ביותר, ועושה רושם שאין גבול לדמיון וליצירתיות. הם צבעוניים, משובצים אבנים, נוצצים, עם מראה טבעי ועוד. כיום, הריסים המלאכותיים הינם כאמור קלים ונוחים להדבקה, ואינם פוגעים בריסים הטבעיים או בסביבת העין, לא בעת ההדבקה ולא בעת ההסרה ועם מעט הנחיות של מאפרת מקצועית, ניתן יהיה לעשות זאת עצמאית ובקלות רבה. יחד עם זאת, רצוי להיוועץ במאפרת מקצועית, בנוגע לסוגי הריסים המלאכותיים והדבק , ומאחר ומדובר בעין, רצוי שיהיו איכותיים ולא חיקויים דלים העשויים לגרום לגירוי או לתחושת אי נוחות בעין, בעת ההדבקה או בעת ההסרה, או בכלל במהלך השימוש בהם.

טיפ להדבקת ריסים לפני הדבקת הריסים (בודדות או שורה) מדדי את הריסים על העין , החליטי היכן למקם אותם שהכי יחמיאו לאיפור ולמבנה העין  ורק אז שימי את הדבק על הריסים ותניחי על העין .

איפור מקצועי עוסק ביצירתיות רבה, ומציאת הטכניקות הנכונות והמתאימות לכל אחת באופן אינדיבידואלי. לא לחינם פונות רבות ללימוד של קורס איפור, על מנת להבין את המשמעויות והדקויות הרבות הקיימים באיפור, וההבנה עד כמה איפור יכול לשנות את מראה הפנים, ובצורה משמעותית. כל הוא הדבר בנוגע לריסים מלאכותיים, שם חשוב להבין כיצד להתאים אותם, מתי לעשות בהם שימוש, כמו למשל במצבים של איפור ערב או איפור כלות, להגשת המראה והעצמתו, וגם לדעת כיצד לבחור את הסוג הטוב ביותר עבורכן.

X