משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

כיצד תשמרי על מוצרי האיפור שלך?

בדיוק כמו במקרה של מוצרי מזון או תרופות, גם במקרה של מוצרי איפור וטיפוח חשוב מאוד לשים דגש על איכות המוצרים ולשמור עליהם בעת אחסונם בבית. מדובר במוצרים אשר באים במגע עם עור הפנים שלנו, כל שחשוב מאוד לשמור עליהם לאורך זמן הן למען בריאות העור שלנו, והן על מנת לקבל מהם את התוצאה הטובה ביותר.

מוצרי איפור וטיפוח שונים מכילים חומרים שונים בעלי תכונות המשתנות לאורך זמן. מוצר אשר לא שמרנו עליו כראוי עלול להתקלקל עם הזמן ולהפוך להיות מזיק לעור, ואף מסוכן. לעומת זאת, מוצר שהקפדנו לשמור עליו ולשים לב לסימנים השונים יעשה עבודה טובה גם לאחר שישב בארון במשך תקופה. רק כך תוכלי להיות בטוחה כי את גם שומרת על עור גופך ועל בריאותך וגם מקבלת את התוצאה הטובה ביותר מבחינת איפור וטיפוח המראה.

היכן וכיצד נשמור על מוצרי האיפור שלנו?

אז כיצד עלינו להחזיק מוצרי איפור וטיפוח כך שיחזיקו לאורך זמן רב יותר, ויהיו איכותיים ובטוחים לשימוש? ובכן, באופן כללי ניתן לומר כי כדאי להחזיק מוצרי טיפוח ואיפור מקצועי במקום קריר יחסית ויבש. בדיוק כמו תרופות ומוצרי מזון, גם מוצרי טיפוח רבים מתקלקלים מהר יותר בעקבות מגע עם לחות, חשיפה לשמש, טמפרטורות גבוהות וכד’. לכן, מומלץ שלא להסתובב על בסיס קבוע עם מוצרי איפור בתיק שלך, אלא לקחת רק את מה שהכרחי עבורך, ובאופן כללי לשמור את מרבית מוצרי הטיפוח בבית, בארון הנמצא במקום יבש וקריר יחסית, בדיוק כמו שנשמרים מוצרים אלו על המדף בכל חנות למוצרי איפור מקצועי.

במידה ואת כן נזקקת למוצרים מסוימים בתיק האישי שלך, וודאי כי הם נמצאים בתוך תיק קטן משלהם המגן עליהם, וודאי שלא לה שאיר אותם בחוץ יותר מדי. על פי רוב אין זו צפויה להיות בעיה, שכן כאשר את לוקחת איתך מוצרי איפור וטיפוח מסוימים על בסיס יום יומי, בדרך כלל מדובר במוצרים אותם תסיימי מהר יחסית, כך שלא תהיה להם יותר מדי הזדמנות להתקלקל.

הגברת מודעות למוצרי טיפוח מקולקלים ותאריכי תפוגה

דרך נוספת לוודא כי לא תשתמשי במוצרי טיפוח מקולקלים היא להגביר את רמת המודעות שלך לסימנים המסייעים לנו לבחון את מצבם. תאריך התפוגה הוא סימן מרכזי שכזה, אליו מרבית הנשים לא כל כך מודעות. בדיוק כפי שאת בודקת את תאריך התפוגה של הקוטג’ לפני שאת אוכלת אותו, כך כדאי להיות מודעת גם לתאריך התפוגה של מוצרי האיפור והטיפוח שלך, לפני שאת מיישמת אותם על עור הפנים שלך. על פי רוב מגיעים מוצרים אלו עם תאריך תפוגה של כשלוש שנים כאשר הם נשמרים סגורים, וכשנה לאחר שפותחים אותם.

בנוסף, ניתן לזהות מוצרי איפור אשר כבר אינם טובים על ידי סימנים ברורים יחסית – שינוי בצבע או במרקם, הופעת גושים במוצר אשר אמור להיות חלק וכד’. תהיי מודעת יותר לכל הסימנים הללו וכך תימנעי משימוש במוצרים אשר אינם טובים כבר.

X