משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

לבחור מוצרי איפור וצבעים לפי הגיל

כפי שכולן יודעות,עור הפנים של  נערה בת 18, לא נראה  כמו אישה בת 75, וגם באמצע הדרך יש הרבה מאד הבדלים בין הגילאים השונים ובין הנשים. חשוב לציין, כי למרות שיש בסופו של דבר הבדלים בין הגילאים, ולכל קבוצת גילאים יש סגנון איפור מסוים, ומכוון  שכל אחת מתבגרת בקצב שונה לחלוטין, ולכל אחת יש עור פנים שונה, חשוב גם תמיד לפנות אל מאפרת שמומחית בתחום, על מנת שתבצע את ההתאמות השונות. איפור לנערה צעירה ידרוש שיטות אחרות מאשר איפור לאישה מבוגרת, כמו שאיפור כלה לא ידמה לאיפור יומיומי. גם לעונות השנה יש משמעות בבחירת מוצרי איפורבמילים אחרות הרבה אלמנטים שצריך לדעת לברור ביניהם את האיפור המתאים לסגנון , לצרכים ולגיל האישה .

ואיך בכל זאת מחלקים?

יש חלוקה כללית של קבוצות גיל, לפי סגנונות איפור ושימוש בצבעים מסוימים ובגוונים מסוימים.

  • בנות העשרהההמלצה היא לשמור על איפור מינימליסטי יחסית, ושימוש בגוונים עדינים . בגילאים אלו לא כל כך מומלץ להשתמש במייקאפ – אלא בקרם לחות עם פיגמנט (אלא אם את סובלת מפצעי בגרות )

איפור עיניים קלילאם את אוהבת איילינר שיהיה עדין ולהשלמת המראה מעט מסקרה חומה או שקופה ושפתים עם גלוס קליל .

  • החל מגיל 20 עד גיל 40- אלו השנים הנועזות מבחינת האיפור ,  זה הזמן לגוון יותר עם סגנונות האיפור השונים, לנסות צבעים שונים, כולל צבעים עזים במיוחד.ללמוד ממאפרת מקצועית איזה סגנון איפור עיניים הכי מחמיא למבנה העין שלך – אם זה איילינר חצוף וסקסי או עיניים מעושנות עם הרבה מסקרה .

להתנסות בגוונים שונים של אודמיםצבעים טבעיים לאורך היום ובערב שפתון אדום או ורוד פוקסיה להשלמת איפור העיניים .

מומלץ להשתמש במייק אפ נוזלי  , לפדר מעט ולהשתמש בשימרים וברונזרים למראה שזוף .

  • החל מגיל 40 עד גיל 60 – צריך לשים לב לשינויים השונים של בגוף ובעור הפנים , חשיבות רבה לטיפוח עור הפנים , סרום , לחות ומרכך שפתיים . את המייק אפ נמרח רק לאחר שהפנים מעושרות בלחות מזינה . רק מייק אפ נוזלי ולא מייק אפ מוצק שיבליט את קמטי ההבעה בפנים .

איפור העיניים יכול להרים עפעפ שמתחיל לצנוח .

  • אחרי שהגעת לגיל 60, חשוב כמובן להקפיד באופן מיוחד על האיפור שלך. ככל שהגיל עולה, לאיפור יש תפקיד חשוב יותר ויותר בטשטוש הפגמים בעור, והצורך להבליט את החלקים המחמיאים בפנייך. מומלץ להשתמש במייקאפ נוזלי, אך לא בשכבות עבות מידי, על מנת שלא יתקבל מראה מלאכותי .לא מומלץ להשתמש בהרבה פודרה שתייבש את עור הפנים ותדגיש את הקמטים .איפור הגבות יכול ממש להרים לך את העין .

 נשתמש בתוחם כדי לתחום את השפתיים שהאודם לא יגלוש בחריצים . אם את אוהבת ליפגלוס לא מומלץ לשם הרבה .

מומלץ להיעזר במראה מגדילה כדי שנבדוק את עצמנו במהלך האיפור .

איך שלא נסתכל על זה, הגיל מביא איתו הרבה ניסיון וחוכמת חיים אך גם חסרונות בכל הקשור למראה עור הפנים שלנו, ולכן נדרשת שמירה עליו וטיפוח יומיומי. חובה לשם בכל גיל ובכל עונות השנה קרם הגנה בכל בוקר לפני האיפור .

X