משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור קבוע למחצה ואיפור משלים

אחד התחומים המעניינים ביותר בעולם האיפור הוא תחום המכונה “איפור קבוע”. עבור מי שלא מכירה את המושג, הכוונה היא לטיפול במסגרתו משתמשים בטכניקה של החדרת פיגמנט צבעוני אל מתחת לשכבת העור החיצונית ביותר, בדומה לקעקוע.

נשים רבות עוברות כיום טיפולי איפור קבוע, כאשר האזורים הפופולאריים ביותר הם אזור הגבות, השפתיים והעיניים.

מהם יתרונותיו של איפור קבוע, מהו איפור קבוע למחצה ולמה נזדקק על מנת להשלים את המראה שלנו?

 

תיקון פגמים ואיפור קבוע לאורך כל היום

אחד הגורמים העיקריים הדוחפים נשים מבוגרות רבות לעבור טיפול של איפור קבוע הוא הרצון לתקן פגמים מסוימים בפנים. לדוגמה, גבות בלתי סימטריות או שפתיים דקיקות מדי הם פגמים נפוצים המופיעים פעמים רבות בגילאים מתקדמים. על ידי איפור גבות קבוע או תחימת השפתיים באיפור קבוע, יכולה אותה אישה “לתקן” את אותו פגם אסתטי באופן קבוע. מכיוון שמדובר בתיקון אסתטי, אין סיבה אמיתית להסיר את אותו איפור ולבצע את התיקון בכל יום מחדש, כך שנשים רבות מעדיפות פשוט תיקון קבוע על ידי איפור קבוע.

 

בנוסף, איפור קבוע משחרר את אותה אישה מהצורך להתאפר מדי יום מחדש, גם בלי קשר לפגמים בפנים. עבור נשים המעוניינות להיות תמיד מאופרות, לפחות באופן חלקי, איפור קבוע מהווה פיתרון מצוין החוסך לא מעט זמן ועבודה. בנוסף, מדובר בפתרון טוב עבור נשים הסובלות מהזעת יתר, שכן איפור קבוע אינו נמרח או מתקלקל כתוצאה מהסביבה ומכמות הלחות והזיעה שעל עור הפנים.

 

איפור קבוע חלקי ואיפור משלים – לא מקבעים את כל איפור הפנים

חשוב להבין כי איפור קבוע הוא כמעט תמיד איפור חלקי. רצוי שלא לקבע בטכניקה זו את כל האיפור של הפנים, ולהשאיר לא מעט מקום לשינויים יומיומיים.

כך, מרבית הלקוחות של איפור קבוע מקבעות את האיפור באזור העיניים, העפעפיים או השפתיים, אך לא בכל הפנים. כך, הן משאירות לעצמן מקום לאיפור משתנה ולמשחק עם הצבעים השונים.

כאשר אישה עוברת טיפול של איפור קבוע, מומלץ לסגל גם מיומנות כלשהי באיפור עצמי משלים – בהתאם לתווי הפנים, למראה הכללי, לטעם האישי ולאיפור הקבוע הקיים, ישנן כמה התאמות והשלמות שמומלץ לעשות, במטרה לקבל מראה כולל ושלם ואיפור של כל הפנים. על פי רוב, היכולת להתאפר באופן עצמי ולהשלים את האיפור הקבוע מגיעה מהר מאוד, שכן ברגע שקיבענו חלק מהאיפור והשארנו חלק קטן יותר הזקוק לאיפור משלים, כמות האופציות שלנו הצטמצמה. לכן, אישה אשר מאפרת את עצמה איפור משלים צפויה “לקלוט” את האיפור המשלים והנכון עבורה לאחר כמה ניסיונות.

בכל זאת, מומלץ לפנות למאפרת מקצועית על מנת שתסייע לך להתאים איפור משלים לאיפור הקבוע, כזה אשר ישתלב עם החלק הקבוע בצורה אופטימאלית.

 

X