משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

שירותי טאצ’ אפ לכלות

שירותים רבים מוצעים לכלות בנות ימינו, החל מעיצוב שיער ואיפור מקצועי ועד לצילומי סטילס ווידיאו מקצועיים. בתוך ים השירותים הללו, עלייך למצוא את השירותים הנחוצים והיעילים ביותר עבורך, אלו אשר יסייעו לך להירגע במהלך היום הגדול ולהעביר אותו בנינוחות, אך גם יבטיחו שהכל עובר בשלום ואת נראית במיטבך בכל רגע נתון.

אחד השירותים החשובים עליו נפרט כאן הוא שירות המכונה – “טאצ’ אפ”. כפי שנראה מיד, זהו בדיוק אחד מאותם שירותים שאת רוצה שיהיו לך, לפחות בחלק מיום החתונה העמוס.

איפור כלות

מה עושים כאשר האיפור או השיער משתבשים במהלך יום החתונה?

בעוד אנו מתחילות את יום החתונה בבוקר ומסיימות אותו אי שם בשעות הקטנות של הלילה, הרבה דברים בהופעה שלנו יכולים להשתבש. החל מהצילומים הנערכים בדרך כלל בחוץ ובהם אנו חשופות לפגעי מזג אוויר שונים ועד לאירוע עצמו בו אנו מתרוצצות, מזיעות ומחלקות אלפי נשיקות לכל החברים והקרובים – מדובר בהרבה מאוד פעילות אינטנסיבית. כאשר את מסודרת, מאופרת ומעוצבת בצורה אופטימאלית, בהופעה עליה חלמת מאז ימי ילדותך, הרבה מאוד דברים קטנים או גדולים יכולים להשתבש. החל מהשפתון שעלול להימרח ועד לתסרוקת שעלולה להיפגע מהרוח או מהאיפור המקצועי שעלול להשתבש כתוצאה מהלחות ומהזעה.

בדיוק לשם כך קיים שירות טאצ’ אפ. במסגרת שירות זה אנשי המקצוע הרלבנטיים (מאפרת כלות מקצועית, מעצב שיער וכד’) ילוו אותך בחלק מהיום הגדול או בכולו, וידאגו לסדר כל פגם שעלול להיווצר בהופעה שלך. בין אם מדובר בתיקוני איפור קטנים או בסידור מחדש של התסרוקת כולה, כאשר יש לידך בעל מקצוע למטרת טאצ’ אפ את יכולה להיות רגועה.

איפור כלה

האפשרויות השונות במסגרת שירותי טאצ’ אפ לכלות

בעלי מקצוע רבים מציעים כיום כאמור שירותי טאצ’ אפ לכלה ביום חתונתה. בבואך לסגור על שירות כזה, ישנם כמה סעיפים שכדאי לעבור עליהם לפני שסוגרים –

לאיזה חלק בדיוק מיום החתונה מתלווה אלייך בעל המקצוע? האם הוא יהיה נוכח במהלך הצילומים שלפני האירוע? ובמהלך האירוע עצמו? ניתן למצוא כיום שירותים חלקיים (לחלק מהיום) או מלאים (ליום כולו, מההכנות ועד לסגירת האירוע).

מהו בדיוק סוג השירות שמציע לך בעל המקצוע? האם מדובר אך ורק בתיקון של פגמים בסיסיים אשר ייווצרו  באיפור או בשיער, או שמה הוא גם יוכל לשנות כליל את אחד מאלו במהלך היום על פי בחירתך?

מהו המחיר ומה בדיוק הוא כולל? האם המחיר עליו סגרנו עם בעל המקצוע כולל גם שינוי תסרוקת לקראת או במהלך האירוע? האם הוא כולל אך ורק תיקוני חירום גדולים?

כאמור, ישנם כיום שירותי טאצ’ אפ בהיקפים שונים ומסוגים שונים. וודאי שאת עוברת על כל הפרטים לפני שסוגרים את העסקה, על מנת שתדעי בדיוק איזה סוג של גיבוי ותמיכה מקצועית ילוו אותך במהלך יום החתונה.

איפור כלה במהלך החתונה

X