משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

טיפוח עור הפנים בקיץ

הקיץ בכלל, ובישראל בפרט אינו מיטיב עם עור הפנים. קרני השמש הן חסרות רחמים, ויוצרות תופעות לא רצויות בעור פנינו. תופעות אלו יכולות לבוא לידי ביטוי באמצעות קמטוטים באזור העיניים והשפתיים, עור יבש ומתקלף, אדמומית בעור הפנים, ואף פצעונים הנגרמים מהלחות המוגברת הקיימת בקיץ. לכן, חשוב כי נשקיע מעט בסדרה של מוצרי איפור וטיפוח המתאימים לעונת הקיץ, ונהיה ערוכות למנוע נזקים בעור פנינו, במידת האפשר. למי שאינה בטוחה כיצד לטפח את עורה בעונת הקיץ, מומלץ לקחת סדנת איפור וטיפוח אישית בסטודיו עדה לזורגן , שתסייע בהקניית מושגי יסוד חיוניים בתחום זה.

קורס איפור עונתי

היתרונות של סדנת איפור אישית הן רבות. השיעור יסייע לך להבין את גוון עורך והאם הוא שייך למשפחת הגוונים הקרים או החמים, הוא יסייע לך להבין את המגבלות של סוג העור שלך ולחילופין את היתרונות שלו, את הצבעים ההולמים והמחמיאים לך ביותר, וכן טיפים לאיפור מקצועי, שישמש במצבים שונים בחיים, כמו איפור ערב, איפור כלות, איפור יום יומי לעבודה ועוד. קורסים אלו משלבים הדגמות , התנסות מעשית, היכרות עם מוצרי איפור שונים, איפור עצמי וכן, המלצות והדרכה של מאפרת מקצועית, מנחת הסדנא , לגבי צבעים רצויים לשימוש, לפי עונות השנה וסוג האירוע. בנוסף, מקנה הקורס את הכלים ללימוד טיפוח העור, ושמירה עליו, בעיקר בעונת הקיץ.

טיפולי טיפוח לקראת איפור כלותמכינים את הכלה לקיץ

כל כלה שואפת להיראות מושלמת ביום חתונתה. ללא פצעון או עור מתקלף, בלי אדמומית או יובש קיצוני והכי חשוב ללא כתמי שמש . כדי להגיע לתוצאות מושלמות באיפור הכלה ביום חגה, חשוב שתכין את פניה ותטפח אותם עד כמה שניתן, טרם היום המאושר, ובאופן זה האיפור ייראה טוב יותר, ואף יחזיק מעמד זמן רב יותר בחתונה. טיפולי הטיפוח כוללים הזנת העור במשך תקופה, ורצוי שיהפכו לשגרת חיים, ניקוי יסודי שלו מדי ערב, והוספת תכשירים בעלי ריכוז מינרלים גבוה, החיוני מאד לעור הפנים והכי חשוב למרוח קרם הגנה על עור הפנים בכל בוקר וגם אם את משתזפת לקראת חתונתך לא לשזף את הפנים .

הכנה זו צריכה להתבצע מספר שבועות טרם החתונה, כדי שהעור יספיק לספוג  את כל מה שתזינו לתוכו. אם קבעתם תור למאפרת מקצועית ליום החתונה, היא תתריע בפניכן מראש, ואף תתן לכן טיפים לטיפוח העור, והמלצות על המוצרים בהן כדאי לכן להשתמש, עד שתגיעו אליה מוכנות, ביום החתונה עצמו.

לא רק בחתונה

טיפוח העור הוא חשוב מאד ולא רק עבור כלות כהכנה לקראת האיפור החשוב. טיפוח העור משמעו שימוש במוצרים איכותיים, הגנה על עור הפנים והזנה שלו במקרים של התייבשות, ממש כמו שתשתו מים כשתהיו צמאות. ואגב מים, טיפ קטן לסיום- שתיית מים בעונת הקיץ מומלצת לא רק כדי למנוע התייבשות, אלא גם כדי להעניק לגוף לחות ובעקבות זאת, עור הפנים יהיה גמיש יותר, רענן יותר ומלא חיוניות.

X