משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

טיפים לקנייה חכמה של מוצרי איפור וקוסמטיקה

סוגים רבים ושונים של מוצרי טיפוח וקוסמטיקה קיימים כיום בשוק, כאשר כל ביקור בקניון ממוצע פותח בפנינו עולם של אפשרויות עם חנויות/מחלקות רבות ושונות העוסקות בתחום, ובכל אחת כזו ניתן למצוא מבחר מותגים ומוצרים שונים. על מנת שלא להתבלבל וללכת לאיבוד, ריכזנו עבורכן כאן את הטיפים המרכזיים והחשובים שכדאי לקחת לתשומת הלב כאשר אתן רוכשות מוצרי איפור :

 

קניית מוצרי איפור על פי העונה בשנה – כאשר את בוחרת מוצרי איפור וקוסמטיקה, חשוב להתחשב בעונה בשנה עבורה את קונה. אין זה אומר בהכרח כי בזמן הקיץ ניתן לרכוש מוצרים רק עבור הקיץ (להיפך – הרבה פעמים אם תקני מוצרים לעונה שתגיע רק בעוד חצי שנה הם יהיו במבצעים כדאיים), אלא פשוט שכדאי לתכנן את הרכב תיק/ארון האיפור שלך גם תוך התחשבות בעונה בשנה. תרצי, לדוגמה, קרמים ומייק אפ שמתאימים לעונה החמה והלחה, וגם כאלו המתאימים יותר לחורף הקר, וכו’. לכן, כדאי לרכוש לפחות את המוצרים הבסיסיים, על פי התחשבות במצבי מזג האוויר הנפוצים בארץ.

 

לא לחשוש להתייעץ עם אנשי מקצוע – גם אם את מכירה בצורה טובה יחסית את עולם מוצרי האיפור המקצועי, ובטח אם אינך מנוסה בתחום, כדאי תמיד להתייעץ עם אנשי/נשות מקצוע. הן בחנויות ובמחלקות הקוסמטיקה והן אונליין, תמיד מומלץ לקבל את חוות הדעת של מאפרים ומאפרות מקצועיים, כמו גם קוסמטיקאיות מנוסות. אלו ייתנו לך טיפים מקצועיים חשובים על פי הנתונים האישיים שלך ויסייעו לך להימנע מטעויות נפוצות.

 

לחדש ולרענן את ארון מוצרי הטיפוח – כדאי מדי כמה חודשים לרענן את ארון האיפור שלך, על ידי קנייה וניסיון של מוצרים חדשים, עימם את לא בהכרח רגילה לעבוד. ספציפית, כדאי לנצל מבצעים חמים ולרכוש מוצרים חדשים, כך שתוכלי להיפטר ולהעביר לחברות ו לקרובות המשפחה את המוצרים הישנים שלך. תמיד נחמד לגלות מוצר חדש שאף פעם לא בחנת בעבר, ופתאום את מגלה שהוא מתאים עבורך. רענון ארון הקוסמטיקה מדי כמה חודשים יבטיח כי גם המראה שלך יישאר רענן…

 

בקניית מוצרי בסיס כדאי לחכות למבצעים – כאשר את רוכשת מוצרי בסיס בהם את משתמשת כל הזמן, דוגמת מייק אפ, מסקרה וכד’, כדאי לחכות למבצע אטרקטיבי, וכשמגיע כזה לקנות כמות גדולה יחסית (כמובן, רק כאשר את מכירה את המותג ויודעת שהוא מתאים לך). מוצרים בהם משתמשים תמיד, הן באיפור יומיומי והן באיפור ערב מיוחד, נוטים להיגמר מהר יחסית, ולכן כדאי לחכות למבצעים כדי לרכוש “אספקה” חדשה. מבצעים כאלו מגיעים לעיתים תכופות, כל מה שצריך זה קצת סבלנות…

 

בררי אודות מוצר מסוים לפני הקנייה – חשוב לדעת בדיוק מה את קונה ועתידה למרוח על העור שלך. לכן, קראי את המידע המופיע על עטיפת מוצר האיפור בטרם קנייתו. ניתן לדלות מידע רב וחשוב מהתוויות שעל העטיפה, דוגמת החומרים מהם הוא עשוי, אורך חיי המדף שלו, תאריך ייצור ותפוגה ומידע רלבנטי נוסף. מומלץ לקרוא בעין ביקורתית כמובן ולהבדיל בין מסרי השיווק לבין המסרים האינפורמטיביים. כך תדעי שאת מבצעת רכישה חכמה ומושכלת.

 

X