משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור מעושן

תחומי האיפור בכלל ואיפור מקצועי בפרט, הם תחומים אשר מתאפיינים באופנות חולפות ובטרנדים חוזרים ונשנים. בכל שנה סגנון אחר נכנס לאופנה ופתאום אנחנו רואים אינספור נשים בכל מקום אשר מתאפרות בהתאם לטרנד זה.

אחד הטרנדים הפופולאריים בשנים האחרונות בתחום האיפור המקצועי והחובבני כאחד הוא מה שנקראאיפור מעושן“. הכוונה היא לצלליות באזור העיניים אשר צבעיהן הולכים ומטשטשים בהדרגה ככל שמתרחקים מהעין עצמה, בדומה לעשן אשר הולך ומתפוגג. איפור מעושן הוא כאמור טרנד נפוץ של איפור מקצועי לסוגיו השונים, ובתוך זה גם בתחום של איפור כלות, איפור ערב, איפור לטלוויזיה וכד’.

 

איפור מקצועי מעושן ומטושטש

סגנון האיפור המכונהאיפור מעושןנהיה כאמור פופולארי מאוד בשנים האחרונות לא רק בקרב נשים המאפרות עצמן באופן חובבני מול המראה, אלא בתעשיית האיפור המקצועי כולה. ניתן לראות כוכבות טלוויזיה, מגישות מהדורות חדשות ונשים נוספות בתפקידים שונים בעולם הבידור אשר משתמשות בסגנון האיפור המעושן כסגנון האיפור העיקרי שלהן. מאפרים מקצועיים רבים מדווחים שכיום כמעט כל אישה מעוניינת לשלב את הסגנון המעושן, בעיקר באזור העיניים כמובן, יחד עם שאר מרכיבי האיפור השונים.

הסיבה לפופולאריות הגואה של סגנון האיפור המעושן היא בין השאר פשוט אופנהאיפור מקצועי ידוע כאמור כתחום הנשלט בראש ובראשונה על ידי אופנות וטרנדים חולפים (אם היום רואים כוכבת כזו או אחרת עם סגנון איפור מסוים, סביר להניח שכבר מחר בבוקר נתחיל לראות כוכבות נוספות רבות אשר נענות לטרנד החדש..). אך אופנה וטרנדים אינם כל הסיפור מאחורי הצלחתו חסרת התקדים של האיפור המעושן כחלק בלתי נפרד מאיפור מקצועי בימינואותו סגנון מעושן מעביר מסרים שונים ולעיתים מבלבלים לסביבה. למשל, איפור מעושן בגוונים כהים של שחור ואפור יכול ליצור מראה מסתורי, אפלולי וסקסי, בעוד איפור מעושן בגווניםחייםיותר כמו גוני אדמה : חמרות , גוני חציל נותנים מראה רגוע יותר, חי ומסביר פנים. בניגוד למה שהיה נהוג פעם, כיום ניתן למצוא במסגרת איפור מקצועי נשים רבות אשר מאופרות באיפור מעושן אך אשר אינו בהכרח בעל צבעים כהים וקודרים. האיפור המעושן התחיל דרכו מגווני שחור ואפור (ממש כמו עשן אמיתי), אך כיום ניתן למצוא איפור מעושן במגוון צבעים, וביניהם אפילו צבעים בהירים יחסית וטבעיים כגון : טורקיז , פיסטוק , סגול בהיר , תכלת , ירוק בקבוק.

כמו כן, כיום אנחנו מוצאים סגנונות שונים של איפור מעושן. למשלשילוב של כמה צבעים יחד, טשטוש הצלליות באופן מעגלי וכד’. כאשר התחיל מנהג האיפור המעושן כחלק מאיפור מקצועי של תעשיית הקולנוע בארצות הברית בשנות העשרים של המאה הקודמת(שנולד באווירת הצ’רלסטון , הרואין שיק ), היה סגנון איפור מעושן, אשר ווריאציות שלו פותחו בהמשך הדרך, ובמיוחד בשנים האחרונות.

כך, כיום ניתן למצוא איפור מעושן בסגנונות שונים ומעניינים, המותאמים לצרכים שוניםאיפור כלות, איפור ערב או סתם איפור מקצועי עבור כוכבות כאלו ואחרות.

X