משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור מעושן – שלב אחר שלב

מזה כמה שנים שסגנון איפור מעושן זוכה לפופולאריות עצומה בארץ ובעולם, הן בעולם האופנה והן ברחוב, במועדונים, אירועים וכד’. בסך הכל, מדובר בסגנון איפור פשוט יחסית, כזה שכל אחת ואחת יכולה ללמוד בקלות לעשות בעצמה, כאשר התוצאה מרשימה מאוד. שווה להשקיע כמה דקות וללמוד את המלאכה על מנת שתוכלי לעשות לעצמך איפור מעושן באזור העיניים לפני שאת יוצאת.

להלן כמה שלבים פשוטים וקלים בדרך לאיפור מעושן מרהיב ביותר :

ניקיון והכנת הפנים –השלב הראשון זהה למרבית סגנונות האיפור. קודם כל דאגי לנקות את העור טוב (אולי גם באמצעות סבון הפנים בו את רגילה להשתמש). כאשר העור נקי באמת קל יותר להתאפר והתוצאה המתקבלת איכותית יותר. לאחר הניקיון כדאי למרוח שכבת הזנה של קרם לחות, ולדאוג כי תהיה אחידה, בלי יותר מדי חומר ושהקרם ייספג טוב בעור הפנים. שכבת קרם הלחות אינה בגדר חובה, ומומלצת בעיקר למי שסובלת מיובש בעור הפנים.

שכבת בסיס – בין אם מרחת שכבה של קרם לחות ובין אם לא, מומלץ לכולן להתחיל את מלאכת האיפור בשכבה של מייק אפ או קונסילר. זאת על מנת ליצור בסיס טוב עליו יישבו הצלליות המרכיבות את המראה המעושן.

הדגשת קו הריסים – עכשיו הגיע הזמן להדגיש באמצעות עיפרון שחור את קו העיניים שלך. אל תדאגי אם הקו אינו יוצא הכי ישר ומדויק, בהמשך אנו צפויות ליצור טשטוש באמצעות צללית, כך שגם “פאשלות” שכאלו ייעלמו ויהיו בלתי מורגשות. הרעיון של איפור מעושן הוא להדגיש את העיניים ואז להתחיל ליצור טשטוש באמצעות צללית, אשר יהפוך לפחות ופחות חד ככל שנתרחק מהעין עצמה.

צללית בגוון כהה – כעת מרחי צללית בגוון כהה יחסית (שחור, חום, ירוק כהה וכד’) באזור העפעפיים ושקע העיניים. עבור מי שתווי פניה מתאפיינות בעיניים שקועות יחסית, מומלץ למרוח צללית בגוון בהיר יותר באזור השקוע ביותר, ולטשטש את הצללית הזו כלפי מעלה והחוצה מן השקע.

צללית בהירה יותר מתחת לגבות – לסיום מרחי צללית בגוון בהיר יותר מעל העיניים ומתחת לגבות. צללית זו תסייע להדגיש את העישון הכהה יותר שיצרה הצללית הכהה באזור הקרוב יותר לעין.

תוספות – כעת את כבר מעוטרת במראה מעושן איכותי ומסקרן. מכאן והלאה את יכולה לבחור להישאר רק עם מה שעשית עד כה, או להוסיף אלמנטים שונים כראות עינייך. זה תלוי כמובן במראה הכללי שאת מבקשת ליצור ועד כמה את רוצה צבעים ואלמנטים של איפור . מומלץ להתאים שפתון וגלוס, וניתן כמובן גם ללכת על עיגול ריסים, סומק ללחיים, מעט נצנצים וכו’.

לסיכום, פשוט יחסית ליצור מראה מעושן, ומדובר בסגנון שתופס הרבה תשומת לב מהסביבה ונחשב היום לסקסי ופופולארי במיוחד. עקבי אחר הצעדים הפשוטים הללו לקבלת מראה מעושן איכותי ופשוט.

X