משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור ערב מעושן עדין – שלב אחרי שלב

כל מי שמתעניינת בתחום האיפור המקצועי, כמו גם באיפור הנפוץ במועדונים, פאבים ושאר מקומות הבילוי, וודאי שמה לב בשנים האחרונות כי האיפור המעושן כובש את הסצינה. ניתן לראות סוגים שונים של איפור מעושן בכל מקום כיום, כאשר מדובר בטרנד אופנתי חובק עולם. לא ברור לחלוטין מדוע דווקא סגנון איפור זה נהיה פופולארי כל כך לאחרונה, אך אין זה משנה – כמעט כולם מסכימים ומסכימות כי מדובר בסגנון איפור מושך ומעניין המעניק לך מראה ייחודי, גם אם את לא היחידה בחדר המאופרת בסגנון זה.

איפור ערב מעושן – לא קשה כמו שזה נראה

בניגוד לדעה הרווחת בקרב נשים רבות, איפור ערב מעושן אינו מראה שקשה כל כך להשיג. ברגע שמבינים את הפטנט זה נהיה פשוט יחסית, וכל שצריך לעשות הוא לשמור על העיקרון הפשוט הבא – מראה מעושן מתקבל על ידי צבע חזק, ברור ומוגדר יותר בסביבת העיניים, כאשר צבע זה הולך ודוהה (או מטשטש) ככל שמתרחקים מהעין. כך, ניתן להשיג מראה מעושן במגוון גוונים, ולא רק בשימוש בשחור ואפור. אז כיצד נשיג מראה מעושן אירותי? להלן השלבים הבסיסיים –

ניקיון ויצירת בסיס חלק לעבודה

כמו כמו בכל סוג של איפור, גם כאן השלב הראשון הוא ניקיון טוב ויסודי של עור הפנים, ומריחת מייק אפ וקונסילר על מנת ליצור אזור אחיד וחלק עליו נוכל לעבוד. במקרה של איפור מעושן חשוב אפילו עוד יותר להעלים פגמים שונים בעור וליצור אחידות וחלקות, על מנת שהאיפור המעושן יתקבע בצורה מדויקת ואסתטית. מומלץ כמובן להשתמש בקונסילר ו/או צלליות בגוון בהיר יחסית באזור הקרוב לעין, על מנת ליצור את הקונטרסט ולאפשר לצבע הממוקד והמוגדר יותר להתקבע באזור זה. בנוסף, רצוי להשתמש בצצליות בהירות יחסית גם באזור גלגל העין עצמו.

צלליות כהות ושימוש בעיפרון כהה

לאחר ש”הכנו את השטח”נוכל להתחיל להקהות ולהשתמש בצבעים ברורים ומוגדרים יותר באזור הקרוב לעין. זאת ניתן לעשות במספר דרכים שונות, כאשר שימוש בעיפרון הינו שלב מומלץ, שכן העיפרון מאפשר לנו לתחום את העין, ומייצר קו אחיד, ברור ומוגדר. כעת, יש להשתמש בצללית כהה יחסית באזור החיצוני של העין, אך לא לרדת מתחת לאזור קפל העין. זאת על מנת להשאיר לעצמנו מקום לשלב של הטשטוש, היוצר כאמור את המראה המעושן.

מטשטשים כלפי מטה

עכשיו ניתן להתחיל ולטשטש כלפי מטה, על ידי שימוש במברשת טשטוש כך שנשיג מעבר צבעים הדרגתי ויפה. את העבודה עם מברשת הטשטוש יש לעשות בתנועות מעגליות וחשוב מאוד שיהיו תנועות עדינות. איפור מעושן נסמך על כך שמעבר הצבעים לא יהיה ברור ומידי מדי. את הטשטוש כדאי לעשות הדרגתי ו”מרוח” כמה שיותר.

חשוב לזכור כי מראה מעושן אמנם אינו מסובך מדי, אך הוא ייצא טוב רק אם נעשה זאת בסבלנות ובעדינות רבה. כך, נקבל מראה מרשים ומהפנט ממש.

X