משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

מראה איפור אביב 2013- אילו צבעים יתנו את הטון?

האביב כבר ממש בפתח, ריחות הפריחה באוויר, הימים מתארכים והופכים לחמימים ונעימים והתחושה הכללית היא של התחדשות ונקיון. את המעילים הכבדים, הצעיפים והכובעים מחליפים פריטי לבוש אביביים וצבעוניים יותר, עם תוספות קלילות ונעימות, רומנטיות וצבעוניות והבדים הם רכים וקלים יותר מאשר אלו של החורף שרק הסתיים. גם מראה הפנים מקבל התייחסות אחרת, בסימן של התחדשות, נקיון ובהשראת צבעי האביב הפורחים והרכים. מה מחכה לנו באביב 2013?

השראת מהבריאה וההתחדשות

מראה אביב 2013 בהשראת הפריחה, הלבלוב וההתחדשות מביא עימו בשורה של צבעים פסטליים רכים ואביביים, צבעים של פריחה ושל התחדשות.בכל שנה עם תום החורף האפלולי והסגרירי וכשמתחילים לקלף את שכבות הבגדים, גם האיפור מקבל משמעויות של קלילות ותחושה שלקילוףהצבעים ושמירה על קווים נקיים ועם זאת נשיים עד מאד. המייק אפ הוא נוזלי וקליל שאינו מכביד על הפנים ויחד עם זאת מעניק כיסוי אחיד ומושלם לפנים. איפור עיניים באביב 2013 הוא בצבעי פסטל רכים והשפתיים ייצבעו בליפסטיק עשיר בלחות ובגוונים בהירים עד טבעיים עם נגיעות קלות של ורדרד. למרות הצבעים הפסטליים והתמימים, המראה הכולל של איפור 2013 הוא בסימן של נשיות ושל חושניות.

צבעים שולטים

צבעי האביב המובילים ביותר יהיו באביב זה גווני האפרסק, ורדרד בהיר וכתום בהיר. את המייק אפ מומלץ להניח מעל עור פנים שנמרח עליהם קרם לחות ובאמצעות מברשת למייק אפ למרוח אותו בצורה סיבובית. תנועה זו יוצרת שכבה דקיקה של המייק אפ שאינה מכבידה ומעיקה ומראה אחיד והומוגני. מומלץ לעבור גם על אזור העפעפיים עם מברשת המייק אפ וליצור את הבסיס לצלליות שיונחו עליהם בהמשך.

מראה הצלליות העיניים הוא כאמור בגווני פסטל כתמתמים וורדרדים. חשוב להשתמש במסקרה שחורה, עדינה וצפופה ליצירת מראה שידגיש את הצלליות ויהיה נקי.

הלחיים יקבלו באביב 2013 הדגשות שייעשו באמצעות נגיעות קלות של סומק בגווני הפסטל כמו של העיניים – ורדרד ואפרסק. איפור הלחיים ייעשה ממרכז הלחי אל אמצע הרקה תוך שמירה על מראה רך וטבעי ובנגיעות קלות כדי שלא תהיה תחושה מאולצת מדי בפנים.

תוחמים בליפסטיק את המראה האביבי

אם תרצו מראה כללי חושני יותר השלימו את האיפור האביבי שלכן באמצעות שפתון מבריק, אדום או חום. אם תרצו לשמר את המראה הרך והרומנטי בחרו בשפתון בגווני הוורדרד

מראה אביב 2013 מבשר לנו באמת את בוא האביב, החידוש ותחושת הנקיון. מדובר אכן במראה נקי עד מאד, לא מכביד וקורן מאד, כפי שחשים רבים מאיתנו עם תחילת עונה פורחת ונעימה זו. בכל מקרה חשוב להשקיע במוצרי איפור איכותיים ולתת את הדגש עם האיכות במקום על הכמות.

X