משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור אביבי !

לאחר חורף גשום וקר, הבשורה כבר כאן – האביב הולך ומתקרב והשמיים הולכים ומתבהרים. ביחד עם מזג האוויר הנהדר שפוקד אותנו באביב, את מחפשת לרענן את עצמך עם סגנון איפור ייחודי שתואם את עונת השנה . הדבר כמובן חשוב בפרט אם את עומדת להתחתן, ואז את צריכה בעצם לבצע איפור כלות בסגנון  אביבי במיוחדבגוונים וטקסטורות בהתאם לאקלים הישראלי . כדי שזה יקרה, את יכולה להירשם אל קורס איפור כדי ללמוד את עקרונות האיפור המקצועי , ובכל מקרה צריכה עלייך  להכיר את הסגנון הכללי הנדרש בעת איפור בעונת האביב.

המעבר מהקיץ לחורף

לצורך איפור כלות אביבי, או כל סוג אחר של איפור באביב, את צריכה למעשה לבחור בצבעי הבינייםכלומר הכוונה לבחירה בין הצבעים הכהים במיוחד של החורף, לצבעים הבהירים והקלילים של הקיץ. כך לדוגמה, הסומק שתניחי על עצמות הלחיים  לא צריך להיות עז, אלא עדין יחסית ורצוי שיהיה בצבעי אפרסק ובגוונים שונים של כתום. האודם שתניחי על שפתייך לא צריך להיות כהה ונוקשה , אך גם לא ורוד כמו בקיץומומלץ לבחור גוונים שונים של צבע אדום עגבנייה , אך עדיף  שלא בגוון בורדו כהה שמתאים יותר לתקופת החורף .

מומלץ להשלים את איפור השפתיים באיפור עיניים בגוונים אביבים, וכאן ההמלצה היא לבחור בצבעים עדינים יחסיתצבעים לדוגמה כמו חום וזהוב וצבעי פסטל המושלמים עבור חודשי האביב.

ואפשר גם להירשם אל קורס איפור

הטיפים שקראת עד כאן בנוגע לאיפור אביבי, הם כמובן טיפים שכל אחת יכולה ליישם יחסית בקלות מול המראה בעצמך בבית . יחד עם זאת, אירוע כמו חתונה הוא בדיוק ההזדמנות לקחת צעד קדימה ולקבל כליים מקצועיים יותר בכל הקשור לאיפור כלה. אם את צריכה איפור מקצועי במיוחד לקראת חתונה או אירוע –  ברור שאת צריכה לבחור מאפרת מקצועית במיוחד. יתרה מזו – אם את רוצה בעצמך להכיר מקרוב את עקרונות האיפור לאביב ולכל שאר העונות – מומלץ כי תרשמי לקורס איפור מקצועי, שם תרכשי את כל הכלים והניסיון הדרושים. קורס איפור מקצועי יעניק לך את הידע הנדרש כדי לשלוט במגוון סגנונות האיפור השונים. אין דומה בין איפור ערב לאיפור יום, כפי שאין דומה בין איפור חורף לאיפור קיץ. בקורס תוכלי ללמוד על ההבדלים בין סוגי האיפור השונים, כאשר בסיומו תחושי בטחון רב בכל הקשור לאיפור פנייך, ואולי אפילו תשקלי להשתמש בכלים החדשים שקיבלת כדי לאפר נשים אחרות באופן מקצועי.

X