משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

היכן לאחסן את מוצרי האיפור בעונת הקיץ?

תחום האיפור ומוצרי הטיפוח השונים מצריך מאיתנו התארגנות מסוימת מחדש, כאשר עונת הקיץ הלוהטת מתחילה. תנאי מזג האוויר משתנים בארץ בצורה משמעותית בין החורף לקיץ, ולכן מצריכים מאיתנו היערכות מחודשת בכל הנוגע למוצרי האיפור שלנו, האופן בו אנו משתמשות בהן וצורת האחסון שלהם.

מה כדאי לעשות (וגם לא לעשות) בכל הנוגע לשאלת אחסון מוצרי איפור בעונה הלוהטת של השנה? באופן כללי, נרצה כמובן להגן על מוצרי האיפור שלנו מפני החום הקיצוני וגם הלחות, ולאחסן אותם במקומות קרירים ויבשים.

מוצרי איפור

איפה לא – ארון האיפור במקלחת, המכונית ועוד

נתחיל עם המקומות בהם עדיף שלא נאחסן את מוצרי האיפור והטיפוח שלנו בקיץ החם – כאשר אנו בדרכים, מה שקורה הרבה בעונת הקיץ, כדאי לזכור לא להשאיר את תיק האיפור שלנו במקומות שמתחממים, גם לא לכמה שעות ספורות. כך, בין אם נסענו לחוף הים או לאירוע חגיגי בשעות היום, עדיף שלא להשאיר את תיק האיפור שלנו בכלי הרכב. רכבים חונים בישראל מתחממים במהירות ובצורה קיצונית, ומוצרי האיפור שלנו יכולים להיהרס במהלך אחר צהריים אחד בו נשארו במכונית הלוהטת.

גם הארון הקלאסי בחדר האמבטיה יכול להיות רעיון לא כל כך מוצלח עבור אחסון מוצרי איפור בקיץ – חדר המקלחת הוא מקום לח מאוד, ובשילוב עם החום הקיצי התנאים הנוצרים עלולים לפגום במוצרי האיפור שלנו.

באופן כללי, כל מקום בו הלחות והטמפרטורה גבוהות (או צפויות לעלות במהלך הזמן בו אנו מעוניינות לאחסן את מוצרי האיפור שלנו), אינו מקום אידיאלי לאחסון.

מוצרי איפור איכותיים

איפה כן – מקומות ממוזגים, קרירים ויבשים, ואפילו במקרר ובמקפיא

היכן בכל זאת נאחסן את מוצרי האיפור שלנו בעונה הלוהטת?

ובכן, בכל הנוגע לנסיעות מחוץ לבית, במידה ואינך חייבת את תיק האיפור אתך (למשל, כאשר הולכים לחוף הים, הקניון וכד’ – מקומות עבורם ניתן להתאפר בבית בטרם היציאה), עדיף להתאפר בבית ולהשאיר את מוצרי האיפור שם. קשה מאוד להסתובב בחוץ בישראל ביולי – אוגוסט ולהצליח לשמור את תיק האיפור כל הזמן במקום קריר ויבש.

ובתוך הבית עצמו – מה יהיה מקום טוב לאחסון מוצרי איפור בקיץ? כאמור – מקומות קרירים ויבשים, אך כאלו שנשארים כך כל הזמן. לדוגמה – האזורים בבית אשר ממוזגים כל הזמן.

מומחי איפור וטיפוח רבים ממליצים על אחסון של לפחות חלק ממוצרי האיפור במקרר ואף במקפיא. אחסון השפתון במקרר, ועפרונות העיניים במקפיא, למשל, יכול לסייע לשמור על מוצרי האיפור שלנו לאורך זמן ובמצב מצוין. עבור מי שהטמפרטורה הקרירה מדאיגה אותה בכל הנוגע רגע בו יוצר מוצר האיפור מהמקרר או המקפיא ועובר לגוף, מומלץ להתחיל בהוצאת אותו פריט איפור מהקירור כמה דקות טובות לפני שמתאפרים, ואפילו למרוח קצת ממנו על גבי היד, על מנת שחום הגוף שלנו יחמם אותו מעט ויביא אותו לטמפרטורת הגוף.

אחסון מוצרי איפור

X