משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור לעור שזוף

הקיץ מביא עימו הרבה דברים טובים, ואחד מהם הוא המראה השזוף. קרני השמש נותנות  לעור הפנים חיוניות רבהועור הפנים בוהק וקורן מאד. כמובן שיש לזכור תמיד, כי חשיפה ממושכת לשמש היא מסוכנת, ואם כבר נחשפים  אליה, יש לעשות זאת תוך נקיטת אמצעי זהירות מרביים, ובשימוש בקרם הגנה עם מסנני קרינה. כיום קיימים גם מוצרי איפור רבים, המכילים מסנני קרינה, כך שאם חשוב לכן ללכת מאופרות גם לחוף הים, תוכלו להשתמש במוצרים בטוחים.

איפור לעור שזוף במיוחד צריך להיעשות במקצועיות ועם מודעות ליתרונות גוון עורך וכן לחסרונותיו , מאחר והשיזוף עצמו הוא כבר סוג של איפור טבעי הנותן ברק וגוון עמוק לעור הפנים ,לדוגמא ,אם נעשה שימוש במייק אפ בגוון כהה אך לא הגוון הנכון נקבל עור פנים עם אפרוריות .

איפור כלות שזופות

איפור כלות שזופות הוא תענוג של ממש, אולם צריך להקפיד לאפר אותן בטוב טעם ולא בהגזמה, ולתת לעומק הגוונים שנרכש באמצעות השיזוף את הכבוד הראוי לו. השיזוף עצמו מקנה לפנים צבע יפה, העיניים יותר בורקות ואף השפתיים אדומות יותר, לכן אין צורך להגזים, אלא להבליט את הקיים. לכן, איפור כלות שזופות, ואיפור עור שזוף בכלל, צריך להיות עדין וסקסי  עם הדגשת העיניים ויצירת מראה זוהר  ומרשים.

על הצלליות להיות, במקרים אלו, בעלות גוונים חום ,חציל וכתום, כמו אדמה או קורלאו בגוון שחור כדוגמאת האיילנר האופנתי . גוונים אלו משתלבים היטב עם השיזוף הטבעי, ויוצרים הרמוניה ואחידות בפנים. על הסומק במקרה זה להיות בגווני הורוד או האפרסק על תפוחי הלחיים ואם נרצה להעמיק את המראה השזוף נוסיף ברונזר משזף על כל הפנים .

סיום האיפור לעור שזוף במיוחד, יהיה בשימוש בשפתון עדין בלבד.

חשוב מאוד לאזן את גוון עור הפנים עם גוון הדקולטה ששנהם יהיו בגוון אחיד ותיהיה זרימה.

המלצה אישית מהמאפרת עדה לזורגן – לא לצאת מפתח הבית ללא מריחת  קרם הגנה לפנים כדי למנוע פיגמנטציה וכתמים על עור הפנים . תמיד אפשר לשזף את הפנים עם איפור אך להפתר מנזקי השמש זו צרה צרורה .

איפור לכל פנים

אם אתן מתאפרות דרך קבע, ולא בטוחות שאתן עושות שימוש נכון במוצרי האיפור שלכן, או לא יודעות אילו מוצרי איפור עליכן לרכוש, ומהו המראה הנכון לכן ,מומלץ מאד להגיע לסדנת איפור אצל מאפרת מקצועית, ולקבל את הכלים לאיפור נכון ומתאים לפניכן, כלים שישמשו אתכן לתמיד, ויסייעו לכן להשיג את המראה המבוקש לפניכן, תוך התחשבות בגוונים הטבעיים שלו, צבע עיניכן, וטשטוש או הדגשה של חלקים בפנים.

X