משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

את הכי יפה כשאת מאופרת

ביום האירוע שלך את בוודאי תרצי להיראות הכי יפה שיש. לצורך כך עומדות לרשותך מאפרות מקצועיות שידאגו לכך שעור הפנים של יהיה זוהר ואת תרגישי הכי נפלא בעולם. מאפרת מקצועית תשמח לדאוג לך לקראת האירוע ולהתאים את האיפור לעור המיוחד שלך. כל עור הוא שונה בצבע, שומניות ובמראה הכללי שלו ובעזרת איפור מקצועי את תסובבי את כל הראשים באירוע. אירוע יכול להיות חתונה שלך או של קרובי משפחה או מסיבת ערב, ניתן לשער שבכל מקום כזה תרצי להיראות במיטבך וברור כי את במיטבך כשאת מאופרת.

שירותי איפור מקצועי

שירותי איפור

שירותי איפור מקצועיים אלו שירותים אשר מתאימים לאירועים כמו חתונות, אירועים עסקיים ומסיבות. את הכי יפה כשאת מאופרת והשאלה היא לא רק האם את מאופרת או לא אלא איך את מאופרת. שירותי האיפור הם למעשה יצירת איפור על ידי מאפרת מקצועית שלמדה את התחום לעומק. בעת האיפור ישימו דגש על העור שלך ולא יאפרו אף פעם שתי נשים באותו צורה. האיפור שלך יכלול:

·        התאמה אישית לעור הפנים שלך

·        התאמת האיפור לאירוע

·        התאמה בין האיפור לבין עונות השנה

התאמת האיפור לעור הפנים שלך

זה נכון להגיד שאת הכי יפה כשאת מאופרת ואת עוד יותר יפה כשאת מאופרת באופן שמתאים לך. האיפור שלך לא יכול להיות זהה לאיפור של חברתך. לכל אחת יש עור מיוחד משלה, יש נשים עם עור בהיר יותר ויש עם עור כהה יותר, יש נשים צעירות ויש מבוגרות וישנם עוד הבדלים רבים בין סוגי העור. כל עור דורש מאפרת מקצועית אשר תתאים לעור את הצבעים והחומרים הכי טובים. מאפרת מקצועית מחזיקה מלאי מגוון של איפור במטרה להתאים לכל אחת את האיפור המושלם שלה.

איפור ערב מקצועי

התאמת האיפור לאירוע

ישנו הבדל בין איפור כלה לאיפור עבור האמא של הכלה. הכלה היא שיא האירוע ולכן היא צריכה להיות הנוצצת ביותר בסביבה. לעומתה, האמא צריכה להיראות הכי יפה בעולם, אך אף אחד לא מצפה ממנה להיות נוצצת. לכן, בעת ביצוע איפור על ידי מאפרת מקצועית היא תבצע התאמה בין האירוע לבין האיפור. כמובן, לא כל איפור מקצועי הוא לצורך חתונה, ישנם גם אירועים כמו מסיבות מיוחדות או תצוגות אופנה בהן נדרש איפור מקצועי.

התאמה לעונות השנה

בישראל ישנו הבדל משמעותי של מזג האוויר בכל אחת מהעונות. עונת הקיץ חמה ולחה ולכן האיפור במהלכה יהיה “קל” יותר על מנת שהעור ינשום והזיעה או הלחות לא תפגע בו. עונת החורף היא עונה יבשה לעור הפנים ולעתים חשוב להוסיף חומרים מזינים. המאפרת המקצועית צריכה להתאים בין העונה, האישה, העור, האירוע וכל מרכיב אחר שנראה באותו רגע על מנת לדאוג שהאיפור יהפוך אותך לעוד יותר יפה ממה שאת.

X