משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

התאמת איפור כלות לסגנון הכלה

אחד האלמנטים החשובים והמרכזיים ביותר בהופעתה החיצונית של הכלה ביום החתונה הוא ללא ספק האיפור שלה. איפור כלות הוא עולם ומלואותחום שלם של איפור מקצועי אשר מטרתו היא להבטיח כי הכלה תזכה למראה האופטימאלי כאשר היא צועדת בדרך לחופה. בעוד מרבית הכלות שוכרות כיום את שירותיה של מאפרת כלות מקצועית כזו או אחרת, עדיין חשוב לוודא כי אותה מאפרת דואגת להתאים את איפור הכלה לסגנונה הייחודי של הכלה.

לכל כלה מתאים איפור כלות אחר

עולם החתונות כיום הוא כל כך עשיר ומגוון, עד כי כמעט בכל חתונה אנחנו עדים למראה חדש של כלה – כלה שעדיין לא ראינו כמותה. לכל כלה כיום ישנה שמלת כלה אחרת בהתאם לגופה ולטעמה האישי, עיצוב שיער שונה, נעליים שונות וכד’. על כן, כמובן שקיים צורך מהותי להתאים גם איפור כלות שונה וייחודי לכל כלה וכלה, על פי המראה הייחודי שלה.

באופן כללי, ניתן לראות כי קיימים כמה סגנונות  עיקריים בקרב הכלות בימינו. חלק מן הכלות בוחרות במראה משוחרר וטבעי יותר, אשר כולל הרבה פחות אביזרים שונים ועיצוב מאשר הכלה הסטנדרטית. כמובן שעבור כלה אשר בוחרת במראה המינימליסטי, הכולל שמלה פשוטה ולבנה עם תסרוקת פשוטה ולא “גרנדיוזית” כמו כלות רבות אחרות, יש להתאים איפור כלות ייחודי משלה, איפור אשר יהיה גם הוא מינימליסטי ולא צעקני במיוחד.

מהצד השני, במקרה של כלות אשר בוחרות ללכת על המראה הסופר מושקע ומעוצב, הכולל עיצוב שיער גרנדיוזי ובולט לעין ושמלת כלה מפוארת וגרנדיוזית לא פחות, נצטרך להתאים כמובן איפור כלות תואםבדרך כלל זה יהיה איפור כלות חזק ובולט יחסית, אשר מדגיש כהלכה את תווי פניה של הכלה על מנת שישימו לב אליהם בתוך כל ההופעה הגרנדיוזית הזו.

התאמת איפור כלות לכלה על ידי מאפרת מקצועית

התאמת איפור הכלות לסגנונה הייחודי של הכלה היא למעשה משימה הרבה יותר מורכבת ממה שהיא נראית. איפור מקצועי בכלל ואיפור כלות בפרט הם תחומים מורכבים ביותר אשר מחייבים אותנו להתייחס למגוון רחב של פרמטריםתווי הפנים הייחודיים של הכלה וגווניה , התאורה במקום האירוע, מזג האוויר הצפוי באירוע וגם כמובןסגנונה הייחודי של אותה כלה כפי שהוא בא לידי ביטוי במכלול הופעתה החיצונית (מהנעליים ועד לעיצוב השיער..).

על מנת לעמוד במשימה זו בוודאות ולדעת כי מאפרת הכלות שלנו עושה עבודה טובה בהתאמת איפור הכלות לסגנונה של הכלה, יש לוודא כי אנחנו שוכרים את שירותיה של מאפרת כלות מקצועית ובעיקר מנוסה.

X