משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

חשיבותו של שיעור דוגמא בבחירת קורס איפור

בחירת קורס איפור אינה חייבת להיות תהליך מורכב ומסובך. כאשר הסטודיו המעביר את הקורס ידוע במיומנות ובמקצועיות של מדריכיו, ההחלטה לאיזה קורס איפור להצטרף פשוטה במיוחד. אי אפשר להתעלם מהעובדה שישנו היצע גדול של קורסים, ולא תמיד קל לדעת איזה קורס איפור לבחור. על מנת לעזור בכך, מציע סטודיו עדה לזורגן לתלמידיו להגיע אל שיעור לדוגמא ללא שום התחייבות, וכך להתרשם מחומרי הלימוד, טכניקות הביצוע והנושאים המרכיבים את עולם האיפור.

באופן כללי, איפור הוא תחום מורכב מאוד, אשר בשנים האחרונות תופס לעצמו מקום של כבוד בין שאר תחומי היופי והטיפוח כמו דוגמנות, עיצוב, שיער ועוד. לכן, קבלת טיפים לאיפור מסטודיו בעל ניסיון היא חלק מתהליך חשוב מאוד עליו אסור להתפשר. כפי שניתן ללמוד מהקורס בסטודיו עדה לזורגן, איפור מקצועי אינו נמדד רק בתוצאה הסופית: איפור הוא שילוב בין ידע, גישה וטכניקה, אותו ניתן להשיג רק בעזרת ארגז כלים מתאים. חשוב לשים לב להבדלים בין סוגי האיפור, וללמוד על איפור ערב, למשל, בצורה שונה מאשר על איפור שגרתי ליומיום. כל מאפרת, אשר עברה קורס אצל עדה לזורגן, יכולה להעיד על כך, וכעת גם אתן מוזמנות להצטרף למשפחה.

מה כולל שיעור לדוגמא?

כאשר תגיעו אל שיעור דוגמא בסטודיו של עדה לזורגן תגלו מיד שישנם הרבה יותר מוצרי איפור ממה שחשבתם. חובבנים, אשר לפני קורס איפור עשו זאת לצורך הנאה בלבד, נחשפים בקורס לשלל מוצרים שכלל לא היו מודעים לקיומם. שיעור לדוגמא יכול לספק לכם הצצה נדירה אל נבכי עולם האיפור הישראלי, ובמקביל גם לאפשר לכם לקבל מושג על המתרחש בעולם באופן כללי. הניסיון של עדה לזורגן, אשר נרכש בניו יורק וטופח תוך כדי עבודה עם המאפרים והאמנים הגדולים בעולם, מורגש בכל מחזור המסיים את הקורס. מבחינת הסטודיו של עדה לזורגן, קורס איפור הוא מחויבות ולא פריבילגיה.

גם עבור מי שלא החליט

גם אם אינכם יודעים האם קורס איפור הוא התחום בו אתם מעוניינים להתמקד, הסטודיו של עדה לזורגן ישמח לעזור. שיעור לדוגמא יעזור לכם להבין מה ההבדל בין האיפור לתחומים אחרים, והמדריכים ישמחו לענות עבורכם על כל שאלה. שיעור לדוגמא יכול להינתן בהמשך לפגישת ייעוץ, וכך לחסוך שעות וימים של חיפושים אחר סטודיו מתאים. ישנם 22 מפגשים בכל קורס איפור בסטודיו של עדה לזורגן, וניתן להצטרף אל שיעור לדוגמא כמעט בכל שלב על מנת לספוג את האנרגיות והתחושה.

הקדימו להגיע אל הסטודיו, התרשמו מבוגרי הקורסים הקודמים, ובואו לבדוק האם תחום האיפור הוא הבית שלכם. גם אם בסופו של דבר תבחרו שלא להצטרף לקורס, עדיין תרוויחו מידע בעל ערך אשר יכול לשרת אתכם בעתיד.

X