משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

על מוצרי איפור וכל הדברים היפים

איפור הוא אמנות בפני עצמה, כאשר בד הציור הוא הפנים, והצבעים הינם מוצרי איפור. כמו בציור על הבד, מתייחסת מאפרת מקצועית לעבודתה באהבה רבה, במקצועיות מושלמת, ובשימוש בחומרים שאיכותם היא ללא פשרות.

באיפור ישנן טכניקות רבות ומתוחכמות. מוצרי איפור רבים המשמשים להשלמת המראה, רבות מהן חכמות במיוחד, כמו למשל ריסים מלאכותיות. חשבתם שראיתם הכל? כנראה שלא. בתחום הריסים ישנם חידושים מפתיעים, רק צריך ללמוד אותם, ואת סוגי הריסים המלאכותיות וההתפתחות בתחום לאורך השנים.

עפעוף נשי

אחת הדרכים המתוחכמות להעניק לעין מראה דרמטי, נשי ומושך, הינן הריסים המלאכותיות, שנכנסו לאופנה כבר בתחילת  המאה העשרים, ומאז רק התפתחו המשיכו לככב בעיניהן של שחקניות, דוגמניות, עד שנכנסו לשימוש ביתי.

ריסים מלאכותיות מתאימות לנשים עם ריסים קצרים, ולמי שכן התברכה בריסים ארוכים, מעניקות הריסים המלאכותיות מראה מודגש ודרמטי של העין. ריסים מלאכותיות יכוליםלהרים” עין נפולה, לפתוח עין קטנה והם משנים את מראה הפנים ללא הכר.

הדבקת ריסים מלאכותיות אינה קשה, אולם נדרשת הדרכה ואף מעט טיפים באיפור ממאפרת מקצועית, שתלמד אתכן את רזי הדבקת ריסים מלאכותיות והתאמת סוג הריס למבנה העין.

מאפרת מקצועית העוסקת בהפקות אופנה, איפור כלות או איפור ערב, תמליץ על שימוש בריסים מלאכותיות המעניקות מראה מודגש, שלא ניתן להתעלם ממנו.

איזה יופי!

עם השנים התפתחה תעשיית הריסים המלאכותיות, וכיום ניתן למצוא ריסים משיער  טבעי, וגם ריסים משובצות אבני חן, נצנצים ואפילו נוצות! הכל תלוי במצב הרוח, באופי האירוע והסיבה בגללה אתן מעוניינות להצמיד לעיניכן ריסים מלאכותיות.

מלאכת ההדבקה , כאמור, עם מעט לימוד הטכניקה מהמאפרת המקצועית, ולאחר מכן ניסוי עצמאי, הופכת קל מאד לאחר פעם או פעמיים של הדבקה, וגם הסרתם היא פשוטה לחלוטין ולא פוגעת בריסים הטבעיות בשום אופן, וכמובן שגם לא בסביבת העין. לאחר הדבקת הריסים התוצאה היא מיידית, אין הנחיות מיוחדות, ואף לא תופעות לוואי כל שהן. בוחרים, מדביקים, הולכים. איזה כיף!

כדי שהריסים יראו טבעיות יותר מומלץ למרוח שכבה של מסקרה לפני הדבקת הריסים ושכבה נוספת לאחר הדבקת הריסים .

איפור מקצועי עוסק במכלול של דרכים, חומרים ואביזרים, שעם הידע הנכון, הגישה המתאימה והנסיון המקצועי, יכולים לחולל פלאים בפני המתאפרת, ולא לחינם מקצוע זה מבוסס על ידע שנרכש באמצעות קורס איפור מקצועי בשילוב יצירתיות רבה ואהבה לדברים יפים.

את הריסים המלאכותיות ניתן לרכוש בחנויות של מוצרי איפור מקצועי ואיכותי, בחנויות ביוטי מובחרות, או ישירות מהמאפרת שלך. חשוב להבין את ההבדלים ביניהם, את שיטת ההדבקה ולבחור רק כאלו שהמליצה לכם מאפרת מקצועית ומיומנת.

ריסים מלאכותיות הינן אחד מאביזרים שלרוב משתמשים בהם בשעות הערב, לצורך צילומי אופנה ובאיפור כלות. אולם, אם קמת הבוקר עם מצב רוח דרמטי וחשק לצבעים עזים ובולטים, אין שום מניעה להדביק את הריסים המלאכותיות גם ביומיום. עפעוף נעים!

X