משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

הסוד בבחירת איפור כלה

כל כלה רוצה להיראות במיטבה ביום החשוב בחייך. היא רוצה לקבל את פני האורחים שלה בפנים זורחות ומוארות, לחייך ולהנות מכל רגע מבלי לדאוג ובעיקר, להרגיש כמו נסיכה אמיתית שפוגשת את החתן שלה מתחת לחופה ומתחילה חיים מאושרים בזוג.

איפור כלות הוא תורה שלמה  שכל מאפרת מקצועית חייבת להבין את חשיבותה.

איפור  מושלם מתחיל בדייט ראשון

אז איזה מסע עוברת כלה בדרך למראה המושלם מתחת לחופה?הכל מתחיל בדייטמפגש אישי עם מאפרת מקצועית אשר לומדת להכיר את הכלה המיועדת, ללמוד על ההעדפות שלה ועל שגרת הטיפוח שלה, לקבל תמונה של המראה המושלם מבחינתה ובסופו של דבר,להתאים לה איפור כלות שיהיה עמיד, מרשים וכמובן תואם את ציפיותיה.

במהלך המפגש האישי , בוחנת מאפרת מקצועית לא רק את חלומותיה, שאיפותיה וציפיותיה של הכלה, אלא גם מייעצת לה ומתאימה לה את סגנון האיפור הנכון שיהלום  את מאפייני הפנים של הכלה ולא ייצור מראה מלאכותי מדי או כזה שאינו תואם את אישיותה.

הצללות פנים מדוייקותהסוד לאיפור מנצח

בין אם מדובר בכלה בעלת פנים עגולות או פנים מאורכות, כל מאפרת מקצועית צריכה לדעת ליצור הצללות פנים המדגישות את נכסיה של הכלה ומכסות על פגמים שונים. חשיבות הצללות הפנים טמונה לא רק בכיסוי נכון של פנים אלא גם ביצירת מראה חטוב ומהודק, שיחזיק מעמד וירשים לאורך כל הערב.

מאפרת מקצועית אף יודעת כי גם אם כלה מסויימת מבקשת מראה קליל שאינו נראה מאופר מאד, חשוב ליצור הצללות פנים עדינות כדי לקבל את המראה המושלם  וכדי לגרום לפניה של הכלה לזרוח מאושר .

סודו של איפור כלות מנצח הוא לא רק בחירת הגוונים, או הדגשת העיניים היפיפיות של הכלה, אלא גם היכולת להסתיר ולהבליט נקודות מסוימות בפנים, כאלה שאיננו מתייחסים אליהן באיפור יומיומי, אך מאפרת מקצועית צריכה לתת עליהן את הדעת ולטפל בהן בצורה הטובה ביותר.

לדוגמאאיפור המחשוף של השמלה ( הדקולטה) ואיפור הגב וזאת כדי לקבל מראה אחיד והומוגני בין הפנים למחשוף .

אל תחסכי! התפנקי עם מאפרת מקצועית

ישנן כלות שחושבות שאפשרי ביום חתונתן לוותר על שירותיה של מאפרת מקצועית ולהתאפר בעצמן. אך חשוב לזכור שאם לא עברת  קורס איפור מקצועי , תתקשי מאד להגיע לדיוק הרב הנדרש באיפור כלות. כדי למנוע עוגמת נפש אחרי החתונה, מומלץ שלא לחסוך בשירותיה של מאפרת מקצועית. זו לא רק תעניק לך את המראה המושלם, אלא תעשה זאת בפינוק רב, כך שתרגישי שאת במרכז, ממש במקום שבו כלה צריכה להיות

מזל טוב !!

X