משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

טיפים לבחירת איפור כלות

יום החתונה הוא ללא ספק אחד הימים המאושרים ביותר בחיים שלך – יום שחיכית לו מאז שחלמת בתור ילדה קטנה על האביר על הסוס הלבן, איתו תחיי לנצח באושר ועושר. אז האביר הגיע, יום החתונה מתקרב, ועכשיו מה שנותר לך לעשות זה לדאוג לעצמךלוודא שאת הולכת להיראות הכי יפה, נוצצת ועוצרת נשימה שאת יכולה להיות. על מנת להשיג מטרה חשובה זו יש לדאוג לפרמטרים שונים דוגמת דיאטה מקדימה ותזונה נכונה, שמלת כלה ועוד. אך אחד האלמנטים החשובים והמכריעים ביותר בהופעה שלך ככלה הוא ללא ספק איפור כלות בסטודיו מקצועי .

איפור מקצועי לאירוע של פעם בחיים

איפור כלות הוא בעצם תחום שלם בתוך עולם האיפור המקצועי, אשר עוסק באיפור מיוחד עבור כלות ביום חתונתן, אשר מעוניינות כמובן להשיג מראה ייחודי ומרהיב במיוחד. כאשר את עורכת את ההכנות שלך לחתונה, ומגיעה לבחור מאפרת שתספק לך שירותי איפור כלות מקצועי, על מה יש לשים דגש בעת בחירת המאפרת?

קודם כל ולפני הכל, חשוב לוודא כי את שוכרת את שירותיה של מאפרת כלות מקצועית אשר לא רק שעברה קורס איפור ומכירה את כל הטכניקות והשיטות השונות של איפור מקצועי, אלא גם מתמחה ספציפית בתחום של איפור כלות. לאפר כלות ביום חתונתן זה לא כמו לאפר כל אישה בסלון היופי או אפילו שחקנים בתיאטרוןבמקרה של איפור כלות מדובר בנשים באחד הימים המלחיצים בחייהן, אשר חייבות לקבל את האיפור הנכון, המדויק והטוב ביותר, אחרת הן יצאו לחופה כאשר הן אינן נראות במיטבן.

שנית, יש לוודא כי את ומאפרת הכלות שאת מעוניינת לשכור, משדרות על אותו גל. הכוונה היא כי אתן מבינות אחת את השנייה, היא מצליחה להבין את הטעם שלך באיפור ובאופנה, ולקלוע אליו בדיוק. לכן, רצוי כמובן לקיים פגישת ייעוץ אישית  בטרם היום הגדול.  שוב – איפור כלות הוא לא איפור ערב רגיל, והוא דורש התאמה מושלמת בין המאפרת לכלה המאופרת.

לבסוף, לאחר שבחרת מאפרת כלות מקצועית שתלווה אותך ביומך הגדול, וודאי כי היא שמה דגש על כל הפרטים הקטנים אשר הופכים כלה מיפה, למושלמת. למשל –השפתון , יש לוודא שהשפתון שלך לא יימרח כאשר את מחלקת נשיקות לאורחים בחתונה ושהמאפרת תשאיר לך ערכת תיקונים לכל מקרה . בנושא התאורהיש להתאים את האיפור שלך לתאורה של החתונה, בהתאם לשעת האירוע, מיקום אביזרי התאורה השונים ועוצמתם וכד’.

לסיכום, איפור כלות הוא לא תחום שכדאי לחסוך או לזלזל בו במסגרת ההכנות לחתונה. וודאי כי את שוכרת מאפרת כלות מנוסה , מוכשרת ומתאימה, ותוכלי להיות בראש שקט ולדעת שאת הולכת לנצל את מלוא הפוטנציאל שלך ככלה ביום המאושר בחייך.

X