משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

החלטה לא קלה: איך בוחרים שמלה?

יום החתונה שלך מתקרב והגיע הזמן לבחור שמלת כלה? אל דאגה; עם כמה טיפים בסיסיים, גם את תמצאי את השמלה האידיאלית, זו שתשב עלייך מדהים ותסחט מחמאות מכל האורחים באירוע. כל שתצטרכי לעשות אחרי זה, הוא לוודא שגם החתן שלך נראה מצוין

זהי את צורת גופך

לצערנואו לשמחתנוכולנו נולדנו שונים. ממש כמו שאין לנו את אותו צבע עיניים, גם מבנה הגוף שלנו שונה ומשתנה מאדם לאדם. כשזה מגיע לשמלות כלה, המפתח הכי חשוב הוא לזהות את צורת הגוף שלך וכך להתאים לה את השמלה הנכונה.

אם יש לך אגן רחב ומותניים צרות, מבנה גופך הוא כשל אגס; למזלך, את אוחזת במבנה הגוף האידיאלי בכל הקשור לשמלות, שמכסות את החיסרון שלך ומבליטות את היתרונות. העדיפי שמלות שמדגישות את המותניים הצרות שלך ומתרחבות באיזור האגן, כך תוכלי לטשטש את האגן ולהיראות מיליון דולר.

אם יש לך רגליים רזות ובטן רחבה, מבנה גופך הוא כשל תפוח; נכון, קשה יותר להתאים שמלות למבנה הגוף הזה, אבל המשימה היא בהחלט לא בלתי אפשרית; חפשי שמלות בגזרת A, כלומר כאלו שנצמדות אל הגוף מתחת לחזה ומתרחבות ממנו והלאה. לכי על שמלת מיני ולא מקסי, שתחשוף את היתרון הכי גדול שלך: הרגליים, והעדיפים בדיםנשפכים” – שיפון למשל.

אם יש לך חזה גדול: בחרי בשמלה בעלת מחשוף V. עדיף להימנע ממחוכים וסטרפלסים, שלא מחמיאים לבעלות חזה גדול ויוצרים את ההרגשה שבכל רגע – משהו עומד להתפקע

אם יש לך חזה קטן – בחרי בשמלת סטרפלס או בשמלת מחוך, שתפצה על מה שאין לך באופן טבעי.

אם את גבוההבחרי בשמלת מקסי אלגנטית, שתדגיש את גובהך ותהפוך אותך לנסיכה.

אם את נמוכההימנעי משמלת מקסי והעדיפי את גזרת המיני, שיחד עם נעלי העקב הנכונות, תיצור אשליה שאת גבוהה יותר ממה שנדמה לאורחים.

מצאת שמלה? התאימי לה את האיפור והשיער

מצאת שמלה? ברכותינו! החלק הקשה מאחוריך ועכשיו הגיע הזמן לדבר על כל הכיף שמסביב; איפור ושיער! כשזה מגיע לאיפור ושיער ביום החתונה, מדובר בהרבה יותר מסתם התגנדרות; איפור מקצועי לא עומד בסימן שאלה, אלא בגדר צורך אמיתי. מאפרת טובה שעברה קורס איפור מקצועי, תדע להתאים את האיפור שלך לשמלתך וגם לאפר אותך כך שתיראי יפה וזוהרת גם בצילומי הווידיאו והסטילס של החתונה. מוצרי איפור איכותיים הם מפתח במקרה שלפנינו, מפני שאת לא רוצה למצוא את איפור הערב שלך נוזל על השמלה באמצע החופה. מוצרי איפור איכותיים יבטיחו שזה לא יקרה ויחד עם טיפים לאיפור שתיתן לך המאפרתבטוח שתיראי מיליון דולר.

טיפ נוסף קשור לאיפור הניסיון שלבטח תעברי בטרם תבחרי במאפרת הנכונה: חשוב מאוד לברר עם המאפרת באילו מוצרי איפור היא מתכוונת להשתמש. כאמור, מוצרי איפור איכותיים הם ערובה לערב מושלם מבחינת המראה שלך ויכולים ממש “להציל את היום“.

חשוב לדאוג לתיאום בין המאפרת למעצב השיער שלך, שכן השיער והאיפור קשורים זה בזה (וגם בשמלה, כמובן) והם שהופכים את המראה שלך ל”טוטאל לוק”. הגיעי לתספורת הניסיון אחרי שעברת את איפור הניסיון, או חברי בין המאפרת ומעצב השיער, על מנת שיתייעצו האחד עם השניה.

X