משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

טיפים לבחירת מאפרת מתאימה

עומדות להתחתן, יוצאות לאירוע נוצץ ומקושר, אולי לפגישה רומנטית? לא חשובה הסיבה, חשוב שתבחרו במאפרת המתאימה לכן, זו שתרגישו איתה בנוח ובידיעה שאתן הולכות להפקיד את פניכן בידיה למספר שעות טובות. אז איך עושים את זה? כיצד בוחרים את המאפרת המתאימה? להלן כמה טיפים לבחירת מאפרת שתתאים לכן:

הניסיון

אם את מחפשת איפור כלות, חשוב שתמצאי מאפרת המתמחה באיפור כלות ויש לה הניסיון והטכניקות המיוחדות לאיפור מעין זה. בקשי לראות עבודות קודמות שלה, וחשוב מכך, תקראי באינטרנט ביקורות על עבודת האיפור שלה. מאפרות רבות ומוכשרות יכולות להיות חסרות ניסיון באיפור כלות, הדורש השקעה מיוחדת, הבנה של האירוע, אופי הכלה, השמלה והתסרוקת והתאמה של האיפור לכלה לכל אלו חשובה מאוד .

הכימיה

זכרי שאת עומדת לבלות זמן רב עם המאפרת ביום הרגיש ביותר בחייך  ורוצה להרגיש הכי נוח. גם בשאלות שיש לך, גם בהסתייגויות שעולות מהאיפור, את רוצה מקום להביע את דעתך, ומישהי שתקלוט שאין לך חשק לדבר באותו הרגע. כמו כן את רוצה לתאר לה מה הציפיות שלך, איך את מדמיינת את האיפור שלך, ומה חשוב לך שיהיה בו. כימיה היא דבר חשוב מאד בקשרים מכל סוג, ובאיפור בפרט.

המיקום

בחירת מאפרת מתאימה תלויה גם במיקום שלה. יכול להיות שמצאת מאפרת מופלאה אולם כדי להגיע אליה נדרשות שעתיים נסיעה, מציאת המקום, חניה… האם זה מתאים לך?

תבררי מראש עם המאפרת המקצועית אם היא יכולה להגיע אלייך ביום החתונה .

המחיר

בהתאם לניסיון עולה גם המחיר. מאפרת מקצועית ובעלת מוניטין תגבה מכן מחיר גבוה יותר. השאלה שעליכם לשאול את עצמכן היא כמה אתן מוכנות להשקיע והאם תסכימו לבחור במאפרת חדשה בתחום וחסרת ניסיון. יכול להיות שלמסיבה זה יתאים לכן אולם תחששו לקחת את הסיכון ביום החתונה שלכן . כמו כן חשוב לקבל מראש את המחיר הסופי הכולל גם אביזרים נלווים כגון הדבקת ריסים  או פריטי איפור שהיא מציידת אותך בהם. ודאי ממה מורכב המחיר.

השירות

האם אותה מאפרת שאת מתעניינת בה תסכים להגיע עד אלייך?האם הדבר ישתקף במחיר? האם היא תסכים להגיע גם לצילומים בשטח ולרענן את האיפור שלך? (במידה ואת עושה בוק). האם תגיע לתיקוני איפור לפני ואחרי החופה ?

המוצרים

בדקי עם המאפרת באילו מוצרים היא משתמשת ,באילו חברות , האם רק בחברה אחת או מגוון רחב של חברות (שזה כמובן עדיף ) והאם היא משאירה לך מספר מוצרים לרענון האיפור במהלך האירוע ?

המוניטין

בקשי שמות של לקוחות קודמות וקבלי חוות דעת. התרשמי מהמגוון, מהיכולת של המאפרת להתאים את עצמה לסגנונות שונים, סוגי וצבעי עור שונים, לטשטש ולהסוות פגמים, להדגיש ולהבליט חלקים יפים.

לבחור בתבונה

בחירת מאפרת נשענת על גורמים רבים שכולם, בדרכם, בעלי חשיבות. חשוב לציין מראש עבור מה נועד האיפור, בין אם לנערה במסיבת סיום בבית הספר , לכלה ביום חתונתה או לחברה של הכלה. קבלי כמה שיותר מידע והקשיבי גם לתחושות הבטן שלך.

X