משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

טיפים למראה מושלם

המראה שלנו, כנשים, מורכב כיום מאינספור פרטים קטנים שונים, כאשר עבור נשים המשקיעות בהופעתן, כל הפרטים הללו מצטרפים יחד למראה כללי מרשים ומזהיר. הבעיה היא כי כל פרט קטן הינו בעל פוטנציאל להרוס את המראה כולו, שכן כאשר הכל יושב במקום, הפרט הקטן היחידי אשר אינו כשורה בולט מאוד לעין ומושך את עיני האנשים עמם אנו באות במגע.

להלן מספר טיפים בסיסיים בנוגע לשמירה על מראה מושלם, אשר יעשה רושם חיובי על כולם, וגם יגרום לך להרגיש נינוחה ובטוחה יותר בעצמך:

איפור מקצועי

התאמת צבעים של מקומות קריטיים בחודשי הקיץ

בחודשי הקיץ משתנים כללי המשחק לעומת אלו של החורף. החשיפה המוגברת לשמש, הלבוש הקצר והחושפני יותר וכד’ – כל אלו פותחים בפנינו את האפשרות להמם את הסביבה שלנו במראה שלנו, אך גם פותחים פתח לטעויות שעלולות להרוס את ההופעה שלנו. אחת הטעויות הנפוצות בקיץ היא חוסר התאמה בין צבעי העור במקומות שונים. ספציפית, הצבע של עור הפנים עם עור החזה ואזור המחשוף. כאשר אנו חשופות לשמש, מדי כמה שעות משתנה צבע עורנו מעט עקב השיזוף. לכן, חשוב לשים לב לחשיפה שלנו לשמש והאם הצבע של עור הפנים שלנו עדיין תואם את אזור המחשוף והידיים. במידה ולא, מעט “תיקוני צבע” קלילים, נגיעות ממש, יוודאו כי אנו שומרות על מראה אטרקטיבי ומושלם.

איפור

מציאת מוצרי הבסיס המתאימים בדיוק לעור הפנים שלך

בכל הנוגע לאיפור עור הפנים שלנו, אחד השלבים הבסיסיים והחשובים ביותר על מנת לשמור על מראה מושלם לאורך זמן הוא מציאת מוצרי הבסיס המתאימים ספציפית לעור הפנים שלנו. הכוונה היא בעיקר למייק אפ ופודרה מתאימים. לא כל מייק אפ יתאים בדיוק לנו, וכדאי למצוא את המוצרים המתאימים לרמת השמנוניות של העור שלנו, לצבע עור הפנים שלנו וכד’. שווה אפילו להתייעץ עם מאפרת מקצועית אשר תסייע לנו פעם אחת למצוא בדיוק את המייק אפ המתאים ביותר עבורנו, על מנת שנוכל תמיד למצוא את מוצרי הבסיס הנכונים עבורנו.

תזונה ושתייה מספקת למראה עור פנים אידיאלי

על מנת לשמור על מראה מושלם כל הזמן, צריך כמובן קודם כל גוף בריא ועור המוזן היטב, מבפנים. לכן, עלינו לוודא כי התזונה שלנו מאוזנת וטובה ואינה מכילה יותר מדי מזון מעובד או שומני אשר יכול לגרום לפצעים ואדמומיות בעור הפנים, ולהרוס את המראה המושלם שלנו. קשה להפריז גם בחשיבותה של שתייה מספקת – שתיית כמות מספיקה של מים תזין את עור הפנים שלנו במספיק לחות על מנת שהעור ייראה בריא ורענן תמיד. רק בסיס טוב כזה יאפשר לאחר מכן איפור למראה מושלם. לכל זה ניתן להוסיף אלמנטים נוספים של אורח חיים בריא – להימנע מעישון יתר, לעשות ספורט אחת לכמה ימים וכד’. כל אלו משפיעים על בריאותן של מערכות שונות בגוף, ולכן גם על עור הפנים והמראה הכללי שלנו.

איפור מקצועי למראה מושלם

X