משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

טיפים לבחירת מאפרת מקצועית

מדי פעם בחיים אנו נזקקות לשירותיה של מאפרת מקצועית. עבור חלק מהנשים מדובר במאורע נדיר יחסית (למשל – לקראת החתונה או אירוע חגיגי גדול אחר), בעוד עבור נשים רבות מדובר בשירות בו הן מעוניינות לעיתים קרובות ואף על בסיס קבוע.

בין אם את מעוניינת בשירותיה של מאפרת מקצועית לעיתים תכופות ובין אם רק לעיתים רחוקות, חשוב לבחור בקפידה את אשת המקצוע שתאפר אותך. פועלות כיום מאפרות מקצועיות רבות, ולא בטוח שכל מאפרת מקצועית תתאים לך ולצרכייך, או תהיה מספיק מקצועית ומתאימה לטעמך. להלן כמה נקודות חשובות שכדאי לקחת לתשומת הלב בעת תהליך בחירת מאפרת מקצועית –

מאפרת שנוח לך איתה – נקודה זו אולי אינה קשורה ישירות בצורה טכנית לנושא האיפור, אך היא חשובה ביותר. מאפרת מקצועית המתאימה לך חייבת להיות מישהי שנוח לך איתה. מדובר באשת מקצוע עימה את צפויה לבלות זמן מה (בהתאם לצרכייך, כמה פעמים בממוצע את נזקקת לשירותיה, וכד’), וחשוב כי האינטראקציה ביניכן תהיה טובה וחיובית. נקודה זו חשובה לא רק בהקשר הבינאישי (כלומר, ברמת הנוחות והאווירה הטובה ביניכן), אלא גם ברמה המקצועית – מאפרת שנוח לך איתה גם תעשה עבודה טובה יותר, שכן את תרגישי נוח יותר לומר בדיוק מה את רוצה ומה דעתך על העבודה שהיא עשתה, האם צריך לשנות או לתקן וכד’. לכן, כדאי להתעכב על הנקודה הזו ולא לבחור מאפרת שלא נוח לך איתה.

בקשי לראות עבודות קודמות, המלצות וכד’ – זיכרי כי זה לגיטימי ביותר לבקש לראות עבודות קודמות של אשת המקצוע עימה את חושבת לעבוד, כמו גם המלצות וכד’. מאפרת מקצועית בעלת ניסיון לא תתקשה לספק “הוכחות” לרמתה המקצועית, דוגמת תמונות של מאופרות שלה, המלצות וכד’. אל תתביישי לבקש לראות – מדובר כאמור בבקשה לגיטימית והגיונית. במידה ובתגובה את מרגישה מאותה מאפרת קרירות או חוסר שיתוף פעולה, כדאי שזה ידליק אצלך נורה אדומה – מה יש לה להסתיר?…

מאפרת מקצועית המתמחה בתחום הרלבנטי עבורך – קיימים תחומים שונים בעולם האיפור המקצועי, ובמידה ויש לך צרכים ספציפיים למשל – איפור כלות לקראת חתונה, איפור ייחודי עבור הצגה או הופעה וכד’, כדאי לבחור מאפרת מקצועית אשר מתמחה בתחום זה. מאפרות שונות מתמחות כאמור בתחומים שונים וכדאי שתמצאי מישהי המתמחה בתחום הרלבנטי – אם את מחפשת מישהי לחתונה שלך, בחרי במאפרת המתמחה באיפור כלות וכד’.

רק מוצרי האיפור האיכותיים ביותר – וודאי כי המאפרת עימה את שוקלת לעבוד משתמשת במוצרי איפור מהשורה הראשונה. קיימים כיום בשוק מותגים וסוגים שונים של מוצרי איפור, וחשוב להשתמש במוצרים האיכותיים ביותר. זאת הן על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר והן על מנת לשמור על עור הפנים. וודאי כי אותה מאפרת לא “חוסכת בחומרים”, וכי היא משתמשת במוצרי איפור איכותיים מהשורה הראשונה.

X