משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

טיפים לבחירת איפור מקצועי

לאירוע המיוחד מכל- אירוע החתונה שלך תרצי להראות במיטבך: זוהרת, קורנת, מלאת צבע וחן, מושלמת מכל הבחינות. כדי להיות מרשימה באמת ולזכות במחמאות גורפות מהאורחים, תצטרכי להצטייד במאפרת, באיפור מקצועי באיפור כלות בפרט. אז איך תבחרי את המאפרת שתתאים לך מכל הבחינות ותבצע את מלאכת האיפור על הצד הטוב ביותר ולשביעות רצונך? להלן טיפים חשובים שריכזנו עבורך:

המלצות לאיפור מקצועי

שיטת השיווק מפה לאוזן היא שיטה טובה ואמינה ביותר ולכן בקשי המלצות מחברות ומכרות על מאפרות מקצועיות שהתנסו בשירותיהן באופן אישי או בדרך עקיפה. הגדירי להן מה חשוב לך במאפרת ומה הצרכים שלך בשירות מסוג זה והן תוכלנה להגיד אם אכן מדובר במאפרת שתקלע לטעמך ולסגנון שלך . נקודה שחשוב לבדוק  – האם האיפור של המאפרת עמיד? לרוב כלות מתאפרות בשעות הצהריים המוקדמות והמסיבה היא לתוך הלילה , מאפרת מקצועית חייבת לדעת למצוא את האיזון בין איפור רך ועדין ואיפור שיחזיק מעמד ויהיה זוהר  לפחות 12 שעות .

אתר הביתאיפור מקצועי

במידה והמלצות אילו אינן נגישות עבורך, היכנסי לאתרי הבית של מאפרות מקצועיות ותתרשמי מתיק העבודות המוצג באתר,חשוב לראות באתרים תמונות של כלות מיום חתונתן ולא רק צילומי אופנה .בדקי מהו הרקורד מאחורי אנשי המקצוע, שיהפכו אותך ליפה שבכלות. תוכלי להתרשם גם מההמלצות של לקוחות מרוצים ועל אילו נקודות הם התייחסו כמו ההתנהלות של המאפרות המקצועיות, יחסן ללקוחות, המקצועיות שלהן וכן הלאה.

פגישת ייעוץ

חשוב להגיע לפגישת ייעוץ עם המאפרת לפני החתונה, שתכלול טיפים חשובים ליום האירוע ואיך כדאי להכין את עורך לקראת היום הגדול . בפגישה זו חשוב לעשות תיאום ציפיות לגבי הסגנון והצבעים, שכן חשוב שתהיי שלמה עם  האיפור ותרגישי זוהרת  ולא מחופשת.

יש דברים שלא מתפשרים עליהם

כשבוחרים אנשי מקצוע בכלל ומאפרת מקצועית בפרט, חשוב לקחת בחשבון שממכלול השיקולים לשכור את שירותיה, ישנם דברים שלא כדאי להתפשר עליהם, כמו למשל ניסיון מוכח בתחום של איפור מקצועי ואיפור כלה ולימודים מקצועיים בתחום. האם המאפרת הינה בוגרת בית ספר מוכר לאיפור וסיימה קורס איפור מקצועי? דבר נוסף מתייחס לנגישות של המאפרת אליך. האם היא תוכל להגיע אליך או לכל מקום שתצטרכי כדי לחסוך לך זמן נסיעה ביומך הגדול והלחוץ או אולי היא מתעקשת לקבלך בסטודיו שלה שלא בהכרח קרוב? ולבסוף, האם היא משדרת אמפטיה, סימפטיה, סבלנות והקשבה או שהיא לא ניחנה  בתכונות אילו . קחי בחשבון שביום החתונה סביר להניח שתהיי לחוצה ונרגשת, כך שתצטרכי אוזן קשבת וסבלנות מכל נותני השירות שילוו אותך.

בהצלחה!

X