משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

בלי פאניקה: כך תירגעי ביום חתונתך

האגדה מספרת שכל ילדה חולמת על היום הזה: שמלתה תהיה לבנה ותפוחה – ממש כמו של נסיכה מהאגדות; הרקע להתרחשות יהיה יפה ואלגנטי; פניה היפים יהיו מאופרים בצורה משגעת, שתדגיש את יופייה הטבעי אך לא תעפיל עליו ותחת החופה, ימתין לה אביר חלומותיה, שיענוד על אצבעה הענוגה טבעת זהב עדינה.

הבעיה היחידה? החלום והמציאות לא תמיד מתיישבים יחד ובמקרים רבים, את יום החתונה עצמו מאפיין המון לחץ; לצד הלחץ משאלות הנוגעות לאופי האירוע, למוזמנים וכו’, שאלות אחרות, הקשורות למראה שלך מטרידות אותך לא פחות: מה אם השמלה תתלכלךאו חלילה תיקרע? מה אם התסרוקת שעמלו עליה שעות במספרה תתבלגן? והכי גרוע: מה אם האיפור ייזל (הרי המאפרת לא תהיה שם)?!

לצאת מהלחץ

רגע לפני שאת מתחילה לתלוש שיער מרוב לחץ, אנחנו מפצירים בך לעצור שנייה, לנשום ולחשוב בהיגיון: החתונה שלך אמורה להיות יום שמח ומהנה, לא חבל לבזבז אותו על לחץ? בוודאי שחבל ולכן ישנם כל מיני פתרונות שבהם את יכולה להיעזר על מנת להפחית מהלחץ; אמא מרגיעה וספריי לשיער (רק ליתר בטחון) יכולים לעזור לך בתחומי השיער והשמלה, ואילו בתחום האיפורתוכלי לחסוך לעצמך הרבה מאוד לחץ באמצעות קורס איפוראותו מומלץ לקחת לפני החתונה.

שניים באחד

למה קורס איפור דווקא? ובכן, איפור מקצועי שנעשה בידי מאפרת מיומנת – כזו שיכולה לתת לך יופי של טיפים לאיפור, וגם לאפר את פנייך באיפור ערב שיהפוך את החתונה שלך לקסומה – הוא נפלא ושום דבר לא יחליף אותו, אבל קורס איפור ייתן לך שקט נפשי בערב הכלולות עצמו. מדוע? אם תעברי קורס איפור, לא תהיי בפאניקה שמא המייק-אפ שלך יימרח דקה לפני הצילומים – הרי תוכלי לתקן אותו בעצמך. נוסף על כך, קורס איפור הוא חוויה ייחודית שמעניקה לך מיומנות שתלווה אותך למשך שארית חייך (ממש כמו בעלך הטרי), כך שהוצאת הכסף עליו היא לא רק הוצאה לחתונה, אלא השקעה של ממש לכל החיים.

מגיע לך

איפור הוא נושא מיוחד, כיפי ומעניין מאין כמותו. לא סתם נשים ברחבי העולם מתאפרות מדי יום באופן קבוע; מעבר לעובדה שהוא מעניק בטחון עצמי וגורם לנו להרגיש טוב עם עצמנו, פעולת ההתאפרות היא פעולה מרגיעה מאודמה שיכול לעזור לך להפחית את הלחצים ביום החתונה.

אם בא לך ממש להתפנק ולהפוך את חווית ההתגנדרות וההתרגעות למושלמת, לכי למסאזמפנק לפני שמאפרים ומסדרים אותך (היי, את הכלהלגמרי מגיע לך!) ומה שלא יהיה, זכרי: יום חתונה מושלם, מתחיל בתכנון מושלם. קורס איפור הוא בהחלט פרמטר שצריך להיכלל בתכנון זה, כי אין כמו איפור כדי להכניס המון צבע לחיים!

X