משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

טיפים למאפרת המתחילה

החלטת לעסוק באיפור כמקצוע? מצוין. לפני שתחילי, ישנם כמה טיפים למאפרת המתחילה שיסייעו לך להיות מאפרת מקצועית, המתמחה בסגנונות איפור שונים, כמו איפור ערב או איפור כלות, ויקדמו אותך בתחום.

הרבה מחויבות אישית

אחד הדברים אשר הינם משמעותיים בתחום של איפור, הנעשה על פניהן של אחרות, הוא המחויבות האישית. אם החלטת לעסוק למשל באיפור מקצועי הכולל איפור כלות, עלייך לזכור כי הכלה, ביום שמחתה, בוטחת בך ומקשיבה בתשומת לב לדברייך. לכן, אם פניה של כלה, או כל אחת אחרת נמצאות תחת ידייך, חשוב שיהיו אלו ידיים אמונות, מקצועיות, שעברו הרבה תרגול והקפדה על מוטוריקה ועם מחויבת ואהבה לתחום.

איפור הוא תחום בו על המאפרת להתעדכן בחידושים, באופנות המשתנות ,במותגים השונים  ובהשפעות חיצוניות נוספות. כמו כן, מאחר ומדובר בגורם האנושי, על המאפרת להיות רגישה וקשובה לצרכיה של המתאפרת, יחד עם שימוש בכל הטכניקות וההסברים המקיפים ביותר שיסייעו למתאפרת להבין מה ידגיש טוב יותר חלקים בפניה, אילו צבעים יחמיאו לה וכדומה.

איפור ברגישות

הטיפ הראשוני והחשוב ביותר הוא להירשם לקורס איפור. קורס איפור מקצועי, הניתן על ידי מאפרים מובילים בתחום, ילמד אותך רבות על סוגי עור, על נזקי השמש ועל התמודדות עם סוגים שונים של מבנה פנים, בעיות עור, שיזוף יתר וכדומה. קורס איפור מכשיר גם את המשתתפות בסגנונות איפור, ההבדלים בין איפור בוקר לאיפור ערב, איפור לאירועים מול איפור ליום יום, ועוד , כל לקוחה תשאל אותך איפה למדת איפור וכמה שנים את עוסקת בתחום.

בתום הקורס החלי לאפר את כל חברותייך ומשפחתך שתופץ הידיעה שאת מאפרת וכך יחלו לזרום אלייך פניות לאיפור מקצועי .

מאפרות הן לרוב נשים עם חוש אסתטי, ראייה כוללת של התמונה כולה, וכאלו היכולות להפוך את המתאפרת למיוחדת, חושנית, זוהרת, שונה וכדומה. הדבר דומה לאנשים המוכשרים בציור, ומחפשים להעמיק את ידיעותיהם בתחום, תוך לימוד מעמיק של סוגי צבע, סגנונות ציור וכדומה. כך, גם באיפור, אם את מאפרת מתחילה, לכי ללמוד ולהתעדכן בהשתלמויות  איפור ורכשי לך את הכלים והמיומנויות שאולי חסרים לך.

לומדים צבעים

טיפ נוסף למאפרת המתחילה הוא להתחיל לקיים היכרות מעמיקה עם מוצרי איפור שונים, יתרונותיהם והתאמתם לסוג העור ולעונה בה אתן מאפרות, שיש לה השפעה רבה על האיפור. מאפרת מקצועיות ומנוסה המעבירה קורסים באיפור, תוכל לסייע בידיכם, ללמוד את ההבדלים ואת מה שמסתתר מאחורי כל אריזה נוצצת של מוצרי איפור כאלו ואחרים.

לכי לפארמים , בדקי את המוצרים שנמכרים שם , מששי , הריחי בדקי את הטקסטורות ותלמדי להבדיל בין המוצרים האיכותיים והאיכותיים פחות .

איפור מקצועי הוא עבודה עם אנשים. לכל לקוחה אופי שונה ,לחצים וטעם שונה . טיפ חשוב למאפרת המתחילה הוא להיות קשובה לצרכיה, ולדעת לקיים יחסי אנוש מעולים עם כל הלקוחות, בשל אופי העבודה הקרוב, תרתי משמע קרוב, והידיעה כי מדובר בבני אדם.

לסיכום, על כל מאפרת מתחילה לזכור ולהבין את הטכניקות השונות, ולשלב בכלי יסוד ברורים הקיימים בתחום זה, גם את הרגישות, שימוש באינסטינקט ובנועם הליכות, ולהתייחס לכל מאופרת כאל אינדיבידואל, עם סיפור שלם המייחד אותו.

X