משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

מברשות איפור – טיפים לשימוש

המברשות באמצעותן את מתאפרת הן מכלי העבודה החשובים ביותר בתיק האיפור שלך. מברשת איכותית המתאימה לך תשמש אותך לאורך זמן רב ותעשה עבודה מעולה. לעומת זאת, מברשת אשר אינה מתאימה לך או מתאפיינת באיכות נמוכה יחסית עלולה לגרום לבעיות באיפור, בעיות שלעיתים קשה להבין ממה הן נובעות.

מוצרי איפור

להלן כמה טיפים חשובים ויעילים לשימוש נכון במברשות איפור:

מברשת ייעודית בדיוק למטרה לשמה יועדה – חשוב להבין כי כיום קיימות בשוק מברשות איפור ייעודיות כמעט לכל שימוש – מברשת מייק אפ ומברשת לפודרה, מגוון מברשות לעיניים, מברשת לצללית (כגון: צללית גליטר) ומברשות לשפתיים, מברשת למסקרה, מברשת אייליינר ועוד ועוד – כמעט עבור כל מוצר איפור קיים סט שלם של מברשות ייעודיות. השימוש במברשת ייעודית עבור אזורים שונים בפנים ובעבודה עם מוצרי איפור שונים ייעל את מלאכת האיפור וייתן תוצאות טובות יותר.

נגיעה קלה של המברשת בחומר – בעת שימוש במברשות איפור כדאי כל הזמן לזכור כי עדיף מעט מדי חומר מאשר יותר מדי. לכן דאגי לגעת קלות עם המברשת בחומר האיפור, ולא יותר מכך. אם זה לא יספיק תחזרי על הפעולה שוב אחר כך, העיקר שלא יהיה על המברשת יותר מדי חומר.

מברשות מסיבים סינטטיים – כיום קיימות בשוק מברשות המיוצרות מסיבים סינטטיים, ומברשות אלו איכותיות ומדויקות יותר ממברשות משיער טבעי, מהסוג שהיה הנפוץ ביותר בעבר. לכן, מומלץ לבחון את המברשות הסינטטיות ולבחור מהן את אלו המתאימות לך ביותר.

התאמת המברשת למאפיינים האישיים שלך – כפי שנלמד בכל קורס איפור מקצועי, על מנת לקבל תוצאות אופטימאליות מומלץ להתאים את המברשות שאת קונה למאפיינים הייחודיים שלך – לכל אחת מאיתנו עור פנים שונה, תווים שונים ויכולת עבודה שונה עם מברשות. לכן כדאי שתמצאי את המברשות המתאימות לך ביותר. זאת מומלץ לעשות על ידי התייעצות עם אנשי מקצוע מהתחום, בעיקר מאפרות מקצועיות או מומחיות למוצרי איפור וטיפוח.

מברשת איכותית תהיה טובה ועמידה יותר – רכישה של מברשות איפור סינטטיות איכותיות במיוחד היא קנייה משתלמת והגיונית – עדיף להשקיע מעט יותר ברכישת מברשות איפור שכן אלו לא רק יעשו עבודה טובה יותר כבר מהפעם הראשונה, אלא גם יחזיקו מעמד לאורך זמן – שנים רבות, ובכך יחזירו את ההשקעה בהן.

שימוש בנרתיק הייעודי בו קנינו את המברשת – במיוחד בנסיעות, אך גם בבית, מומלץ להחזיק את המברשות בנרתיקים הייעודיים בהם הן הגיעו. נרתיקים אלו מעוצבים בדיוק עבור המברשת ושומרים עליה ועל צורת הסיבים בה. זו דרך טובה להאריך משמעותית את תקופת החיים של המברשות שאת קונה.

מברשות לאיפור

ניקיון נכון –  על מנת לנקות את המברשת בצורה נכונה אשר תשמור עליה לאורך זמן השתמשי במים פושרים ובסבון עדין או שמפו. לאחר מכן, הניחי את המברשת לייבוש כאשר רק הידית באה במגע עם המשטח עליו היא מונחת, והאזור של הסיבים נמצא כולו באוויר ומתייבש מכל הצדדים.

X