משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור כלות מסורתיות

מאת: רויטל הר כסף, מורה בכירה בסטודיו לאיפור מקצועי עדה לזורגן

יום החתונה הוא יום שבו שערי שמיים נפתחים עבורך, יום שבו תפילותייך וברכותייך מתקבלות.
כלות רבות חולמות על מראה זוהר וסקסי ביום חתונתן כמו מלכות ונסיכות, עבור איפור כלות מקצועי   את צריכה מאפרת מקצועית שתעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר ולהלן מספר טיפים:

תזונה מאוזנת

הכיני את עורך לאיפור כלות: מים הם סוד היופי והכוח, שמירה על לחות הפנים לאחר ניקיון וטיפולי הפנים שעשית לפני הטבילה במקווה שמרי על עור פנייך שלא יתייבש ומרחי עליו קרם לחות ומרכך שפתיים חזרי על פעולה זו מספעמים כפי הנדרש..ככה המייקאפ וייתר האיפור ישבו הרבה יותר יפה על העור.

מייקאפ

באיפור כלות חשובה מאוד המשכיות המייקאפ , מריחת המייקאפ מהפנים לכיוון הצוואר ועד תחילת השמלה בכדי שלא יהיו הבדלים בגוון או במרקם העור, המייקאפ צריך להיות נטול שומן שלא יהיה כמעט צורך בפידור.

דמעות ועמידות האיפור

אם את חוששת לדמוע בזמן החופה בקשי מהמאפרת למרוח לך מסקרה עמידה במים בנוסף לטכניקת איפור עיניים מקצועית ונכונה. במידה ואת חוששת מבכי מריר תתאמי עם המאפרת שתגיע לאחר החופה לעשות לך תיקוני איפור.

איפור כלות עדין

למראה טבעי ועדין לא חובה להשתמש בצלליות בגוונים כהים, אך בכל זאת רצוי להדגיש את העין במסגרות מעושנות צמוד לקו הריסים המדגיש את היופי הטבעי של העין ומחדד את המבט שלך.

הדבקת ריסים באיפור כלות

אין צורך להירתע לא מדובר במשהו גרנדיוזי או משהו שכואב או קשה להסרה. מדובר במספר ריסים בודדים עדינים שמדביקים בצמוד לריסים שלך המשתלבים מושלם עם מריחת המסקרה.
הפעולה משלימה איפור עדין ועושה את ההבדל בין איפור סתמי למדהים.

אודם עמיד לאיפור כלותאודם לשבת

מרבית האודמים העמידים שקיימים בשוק מתייבשים בשניות ולא ניתן לשנות את הגוון לאחר ששמת אותם ואף לעיתים אחר כמה שעות הצבע מתחיל להתקלף ממש כמו דבק ייבש.
טכניקת איפור שפתיים עמידה:

הניחי מעט מסיר איפור  קרמי בכרית היד קשקשי עם עפרון השפתיים בתוך הקרם והניחי על השפתיים כמו שפתון בצורה אחידה (שהעיפרון לא יהיה שפיצי).
לאחר שרוב השפתיים תקבלנה את הפיגמנט והעיפרון יתייבש, תחמי בעדינות את מסגרת השפתיים והניחי מעל גלוס או שפתון.

איפור כלות לצמות שבינינו

ביום החתונה ישנן מדבקות הנקראות smell-x   למניעת ריח פה ללא סוכר יעיל ל- 8 שעותמרכיבים צמחיים ,יש להדביק בחלק העליון של החך.

X