משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

סוגים של איפור מקצועי

עולם האיפור בכלל והאיפור המקצועי בפרט, הוא עולם עשיר ומגוון, המכיל סוגים רבים ושונים של איפור מקצועי. כפי שכל מאפרת מקצועית אשר עברה קורס איפור בסיסי יודעת, במשך עשרות השנים האחרונות פותחו סגנונות איפור מקצועי שונים המותאמים לנסיבות שונות – בין אם מדובר בסביבה בה צפויה להיות האישה המאופרת, בייעוד של האיפור או בכל פרמטר אחר. להלן כמה מסוגי האיפור המקצועי הנפוצים בעולם כיום:

איפור יום מדובר בסגנון האיפור הבסיסי ביותר, אשר נעשה במקרים מסוימים באופן מקצועי על ידי מאפר או מאפרת מקצועיים. מטרת איפור היום היא לטשטש פגמים בעור, להעניק לו מראה חזק וזוהר יותר ולהדגיש את האלמנטים היפים בפניה של כל אישה ואישה.

איפור ערב – בניגוד לאיפור יום, במקרה זה מדובר בסוג איפור הנעשה פעמים רבות כאיפור מקצועי לכל דבר ועניין, שכן על פי רוב מדובר באיפור עבור אירוע כזה או אחר, יציאה או בילוי. בדרך כלל, דורש איפור ערב יותר עבודה מאשר איפור יום, ובמסגרתו ניתן למצוא על פי רוב הדגשה של העיניים, גבות, שפתיים, סומק ועוד..

איפור כלות  איפור כלות הוא תחום חשוב ומרכזי באיפור מקצועי, שכן החשיבות של איפור הכלה ביום הגדול והחשוב שלה היא ברורה ומתבקשת. סביב איפור כלות התפתחה תעשייה שלמה של איפור מקצועי   הכוללת שימוש בחומרי איפור ייחודיים המותאמים ספציפית לתנאים של חתונה (למשל, הצורך בכך שהאיפור יחזיק מעמד לאורך שעות רבות, התחשבות בתאורה החזקה הצפויה, הכנה לכך שהכלה צפויה לחלק אלפי נשיקות ועוד…). איפור כלות מקצועי ניתן למצוא כמובן בסלוני כלות שונים, כמו גם אצל מאפרים מקצועיים שונים המתמחים בתחום זה.

איפור מקצועי לתעשיית הבידור  בין אם מדובר בטלוויזיה, קולנוע, תאטרון או כל אמצעי בידור ומדיה אחר, קיים תחום של איפור מקצועי המיועד ספציפית לתחום זה. במקרים של תאטרון ייתכן וקיים צורך באיפור מקצועי אומנותי יותר (למשל, לעומת איפור מקצועי עבור מגישי חדשות בטלוויזיה), אך חשיבותו של איפור מקצועי בתעשיית הבידור הוא חשוב מאוד בכל מקרה.

* היום מצולמים בשיטת הHD(העדשה כמו זכוכית מגדלת) : קולנוע, טלוויזיה וכמובן האירועים הנוצצים.

איפור אומנותי תחום נוסף של איפור מקצועי הוא איפור אומנותי. כאן מדובר באיפור מעט קיצוני יתר, אשר משמש אנשים המופיעים בתפקידים שוניםליצנים, להטוטנים, מופעי רחוב ואפילו תיאטרון במקרים מסוימים. מן הסתם, לא מדובר כאן בסגנונות האיפור המקצועי הרגילים שאנחנו רגילים לראות באירועים חגיגיים או בטלוויזיה, אלא במשהו שונה ופרוע הרבה יותר. הרבה פעמים, כולל תחום זה של איפור מקצועי גם איפור גוף, ולא רק פנים.

כפי שניתן לראות, איפור מקצועי הוא תחום עשיר ורחב, במסגרתו ניתן למצוא כמה וכמה תחומי איפור שונים, כל תחום והמטרה הספציפית שהוא משרת. אז בין אם אתם מופיעים בטלוויזיה, בתאטרון, מתחתנים או סתם הולכים לאירוע חגיגיכדאי שתתאימו לעצמכם את סוג האיפור המקצועי הנחוץ עבורכם

X