משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

האם איפור ממכר?!

נשים שאוהבות להתאפר תוהות לעיתים קרובות האם מדובר על פעילות ממכרת. מחקרים שנערכו בתחום הקוסמטיקה מקשרים באופן ברור בין תכשירי טיפוח מסוימים לבין תחושת ביטחון עצמי, שיפור בדימוי וצבירת אנרגיה. הסיבה הפסיכולוגית לכך היא כנראה האופן בו ניתן לשנות באופן מוחלט את המראה החיצוני בעזרת תכשירים איכותיים. מעבר לכך, נשים רבות משתמשות בטיפוח באירועים מיוחדים. אירועים אלו מלווים ממילא בהתרגשות ולכן מהבחינה הזו איפור מקצועי נותן מענה רק לצרכים האסתטיים.

העובדה שתכשירי טיפוח וקוסמטיקה משפיעים לטובה על מצב הרוח לא מעידה בהכרח על התמכרות. במילים אחרות, טיפוח לא יכול להיות ממכר כל עוד משתמשים בו בצורה נכונה. אין סיבה לוותר על דברים מסוימים לטובת איפור ערב או בוקר. מאפרת מקצועית מנוסה יכולה להמליץ על תכשירי טיפוח מתאימים, לכוון נשים שמרגישות שהן עומדות לקראת התמכרות וגם להציע פתרונות לבעיות בלתי צפויות. בסופו של דבר, המטרה היא להשתמש בטיפוח בתור כלי המעניק ערך מוסף.

עוברים לטיפוח מקצועי

מי שאוהבת להתאפר יכולה להפוך אותו למקצוע, או לחילופין לפנות למכוני קוסמטיקה מקצועיים על מנת ליהנות משירות ברמה הגבוהה ביותר. איפור ערב אינו מגביר את ההתמכרות או פוגע בתחומי עניין אחרים. כל אחת יכולה למצוא את הדרך הנכונה לשלב תכשירי קוסמטיקה וטיפוח בשגרה. יש כאלו שעושות את זה לבד, בבית ומתוך אהבה אמיתית לתחום, בעוד אחרות יעדיפו להתייעץ עם אנשי מקצוע בכל מקרה של התלבטות או דילמה.

מוצרי איפור וטיפוח של עדה לזורגן

המעבר לטיפוח מקצועי גם אינו כרוך בהוצאות גבוהות. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא כל ביקור אצל מאפרת מקצועית מסתיים בתשלום של מאות שקלים. יש אירועים פרטיים ומיוחדים בהם איפור שווה את ההשקעה, אך בשגרה ניתן להסתפק גם בפעולות בסיסיות בלבד. בנוסף, רוב הנשים לומדות כיצד לחסוך בהוצאות בעזרת תכשירים קיימים. הן משתמשות בטריקים ומיישמות אותם בבית ואפילו במשרד.

הדור החדש של מוצרי איפור

סקירה היסטורית של תחום הקוסמטיקה מגלה כי מדובר על ענף שעבר לא מעט שינויים והתאמות. לאורך השנים כלל התחום שורה ארוכה של חומרים המשמשים לצביעת הפנים והגוף, אולם כיום יש לו גם תועלת בריאותית. מאפרת יכולה להשיג שילוב יוצא דופן בין שיפור המראה הכללי והאסתטיקה לבין עלייה בתחושת הביטחון העצמי. זהו הדור החדש של הקוסמטיקה והוא כאן כדי להישאר. גם ההיצע של תכשירי הטיפוח עלה וכמעט לכל מאפרת יש בבית אודם, שפתון, מייקאפ, קונסילר, פודרה, מסקרה וכמובן צלליות.

הטיפוח נמצא בעיקר בשימוש של נשים והוא עונה על מגוון צרכים ומטרות. אין סיבה לחשוש מפני התמכרות לטיפוח או קוסמטיקה, אלא להיפך – כדאי לנצל את יתרונות הטיפוח ולשלב אותם בחיי היום יום. זו דרך מצוינת להסתיר פגמים ולשמור על מראה אטרקטיבי בכל גיל.

מוצרי איפור איכותיים מבית עדה לזורגן

X