משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איך לבחור איפור עמיד במים לעונת הרחצה?

בקיץ הישראלי אנו מוצאות עצמנו לרוב במצבים בהם הפנים שלנו באים במגע עם מים, דוגמת הים או הבריכה או אפילו צהריים תל אביביים טיפוסיים, בהם קשה להימנע מהזעה מוגברת.

עבור נשים אשר אינן מעוניינות לוותר על האיפור והמראה המטופח שלהן גם בעונה החמה והלחה, פותחו מוצרי איפור וטיפוח רבים אשר מהונדסים במיוחד עבור מצב זה – מוצרי איפור עמידים במים ובלחות מוגברת, כאשר חלקם אפילו מכילים מקדם הגנה מפני קרינת השמש.

על מה חשוב לשים דגש בכל הנוגע למוצרי איפור איכותיים ועמידים במים אשר יסייעו לנו לשמור על מראה אטרקטיבי ומטופח כל הזמן?

מוצרי איפור

מתחילים עם מייק אפ וקרם לחות כבסיס לאיפור עמיד במים

אחד הכללים הבסיסיים בכל הנוגע לאופן בו יש לעבוד עם מוצרי איפור עמידים במים הוא כי לפני ששמים אותם על הפנים, נרצה ליצור שכבת בסיס טובה ואיכותית אשר תסייע להם להישאר במקום ו”לשרוד” למשך שעות ארוכות. את שכבת הבסיס הזו נרצה להרכיב מקרם לחות, ועליו שכבה של מייק אפ אשר מתאים לעור שלנו. כל אחת ואחת מאיתנו מודעת לסוג המייק אפ המתאים יותר לעורה, על פי רמת השמנוניות הטבעית שלו. נקודה שחשוב מאוד לשים עליה דגש היא כי המייק אפ אותו אנו מורחות כבסיס לשכבת האיפור העמיד במים יהיה על בסיס סיליקון, כך שלא יימרח וירד כאשר עור הפנים שלנו יבוא במגע עם מים.

לאחר ש”הצטיידנו” בשכבת בסיס טובה ומתאימה, ניתן לעבור למוצרי איפור עמיד במים. אלו מוצרים שניתן להשיג בכל חנות אשר מוכרת מוצרי איפור איכותיים. פשוט וודאי כי על גבי האריזה מצוין כי מוצר זה עמיד במים. על פי רוב, יתחלקו מוצרים אלו למספר קטגוריות, על פי “רמת הרטיבות” הצפויה – מוצרים העמידים בפני לחות מוגברת והזעה, מוצרים העמידים בפני מים ממש (הטובים גם לשחייה) וכד’.

כעת נחזור על  אותו ה”טריק” של שכבת הבסיס המורכבת מקרם לחות ומייק אפ על בסיס סיליקון בכל אזור בפנים אותו אנו מעוניינות לאפר – אזור העיניים, השפתיים וכד’.

מוצרי איפור עמידים

חשוב לשים לב למוצרי איפור שפג תוקפם

מכיוון שמרביתנו נוהגות להשתמש במוצרי איפור עמידים במים בעיקר בתקופת הקיץ, נוצר הרבה פעמים מצב בו מוצרים אלו שוכבים אצלנו בארון בלי שניגע בהם במשך חודשים ארוכים, לאורך הסתיו, החורף והאביב. לכן קיים סיכוי גבוה יותר כי ניתן למצוא בארון שלנו מוצרי איפור עמידים במים אשר אינם חדשים בדיוק. בנקודה זו כדאי להיזהר ולוודא בתחילת הקיץ כי מוצרי האיפור העמידים שברשותנו עדיין בתוקף. כידוע, מוצרי איפור אשר פג תוקפם, הן כאלו שעמידים במים והן מוצרי איפור “רגילים”, יכולים להזיק לעור הפנים ולגרום לפצעים, אדמומיות וכד’. על מנת להימנע מכך נוודא בתחילת העונה כי מלאי מוצרי האיפור העמידים במים שברשותנו חדש ורענן…

X