משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור כלה עדין – הטרנד החדש

תחום איפור הכלות אינו מפסיק להתפתח ולשנות מגמות וטרנדים, כאשר מדי שנה הרוח נושבת לכיוון אחר. לאחרונה, נראה כי יותר ויותר כלות מעדיפות איפור כלות עדין ואלגנטי, מה שמשתלב היטב עם הטרנד העכשווי של חתונות קטנות ופסטוראליות המעוצבות ומאופיינות במראה עדין שאינו צעקני. הדגש הוא כאמור על אווירה רגועה ונעימה לאורך האירוע, וחלק בלתי נפרד מבניית האווירה הזו הוא גם איפור כלה עדין ואלגנטי.

 

כיצד ניצור מראה של איפור כלה עדין ונעים אך עדין עמיד (לדוגמא: גלוס XOXO בגוון עדין)ובאילו גורמים נוספים באירוע עלינו להתחשב אם אנו מעוניינות באיפור כלות עדין?

 

בחירה באיפור כלה עדין אינה אומרת ויתור על מראה זוהר ומרהיב

נשים רבות נרתעות מהטרנד של איפור כלות עדין, מפני שהן חושבות כי איפור עדין ימנע מהכלה מלהיות זוהרת ובולטת ביום הגדול שלה. במציאות זה ממש אינו המצב – ניתן להשתמש באיפור כלה עדין ומקצועי על מנת ליצור כלה זוהרת, בולטת, מרהיבה, טבעית ואלגנטית גם יחד. אין סתירה בין הדברים.

מהי הדרך לשלב בין איפור כלה עדין לבין מראה זוהר ואלגנטי? ובכן, עבור נשים המעוניינות באיפור עדין לעצמן ביומיום (לא בהכרח בחתונתן), קיימים מדריכים רבים ושונים בהן ניתן להיעזר. עבור כלות ביום חתונתן, מומלץ כמובן להשאיר זאת לאנשי המקצוע. מאפרת כלות מקצועית טובה תדע בדיוק כיצד להדגיש את המאפיינים הטבעיים החיוביים של הכלה ולטשטש את הפגמים, בלי להעמיס יותר מדי בחומרי איפור ובלי ליצור מראה כבד או נוצץ מדי. במידה ואת מעוניינת באיפור כלות עדין ליום חתונתך, חשוב לוודא כי מאפרת הכלות שאת שוכרת מנוסה גם באיפור כלות עדין. במקרה של כלה מדובר במשימה מעט מאתגרת יותר, בדיוק מפני שאנו מעוניינות להשיג שילוב חמקמק בין מראה עדין ובסיסי לבין הזוהר הבולט של הכלה על פני שאר האורחים והנוחים בחתונה. על מנת שתוכלי להיות שקטה ובטוחה וודאי כי מאפרת הכלות שאת שוכרת כבר עשתה לא מעט עבודות של איפור כלות עדין, ובקשי כמובן לראות תמונות מחתונות אלו על מנת שתוכלי לקבל מושג אודות המראה הכללי המתקבל כאשר מעוניינים באיפור כלות עדין.

 

האם שאר החתונה מעוצבת באופן אשר יתמוך במראה של כלה באיפור עדין?

מלבד למאפרת כלות מקצועית המנוסה גם באיפור עדין, חשוב לוודא כי העיצוב הכללי של החתונה מתאים גם כן למראה העדין והנעים שנאו שואפות ליצור.

לדוגמה – התאורה וסידורי הפרחים, קישוט החופה ואפילו העיצוב של השולחנות, המזנון, עמדת התקליטן וכד’ – את כל אלו ניתן לעצב במספר דרכים וסגנונות שונים, אך לא כולם יתאימו לכלה המאופרת באופן עדין ומאופק. ככלה באיפור עדין את תהיי בולטת וזוהרת רק אם שאר האירוע מעוצב גם הוא באופן אלגנטי, עדין ונעים לעין. בחתונות גדולות ומלאות בצבעים עזים וקישוטים בולטים ונוצצים, המראה של איפור כלות עדין עלול להיטשטש ללכת לאיבוד בתוך כל העיצוב הגרנדיוזי. לכן, כאמור, איפור כלות עדין מתאים בעיקר לחתונות המעוצבות באופן “עדין” גם כן – לרוב (אך לא בהכרח) מדובר בחתונות קטנות ובינוניות, בחתונות הנערכות בגני אירועים קטנים ופסטוראליים, באולמות בוטיק, ביקבים או בחיק הטבע ממש.

גם אם את עורכת חתונה גדולה יחסית, ייתכן בהחלט כי תוכלי עדיין לעצב את האירוע בצורה שתתאים ותתמוך גם במראה כלה עדין. על מנת להשיג התאמה בין מראה הכלה בכלל ואיפור הכלה בפרט לבין המראה והאווירה המתקבלת באירוע כולו, מומלץ לעבוד על כך באופן מפורש יחד עם מעצב/ת האירוע ועם המפיק/ה, במידה ויש כאלו. רצוי שהאנשים ה”מביטים” באירוע ממבט על ומתאמים את כל הפרטים יחדיו על מנת לקבל תמונה סופית אסתטית ואלגנטית של האירוע, יהיו מודעים לסוגיה ויסייעו ליצור סביבת אירוע התומכת ומעצימה מראה של כלה באיפור עדין ואלגנטי.

X