משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

כל הטיפים לאיפור כלה לחתונת שישי בצהריים

תאורה צהובה המאפיינת אירועים שנערכים בערב מחמיאה מאוד לאיפור כלות. מצד שני, אין סיבה לוותר על איפור מקצועי גם בחתונת שישי בוקר או צהריים. אור היום יכול להדגיש את תווי הפנים הטבעיים ולמנוע מריחות. הטיפ העיקרי הוא להתחשב בתנאי השטח ובכל מקרה להעדיף להשתמש בכמות קטנה יותר של מוצרי איפור. מומלץ לבחור מוצרים בעלי פיגמנט גבוה ולהשיג תוצאה מושלמת עם כמויות עדינות.

מבחינת סגנון, הטיפ עבור איפור כלה לחתונת שישי בצהריים הוא לבחור כיוון קלאסי. חתונה באור יום היא לא הזדמנות טובה להשתמש באיפור מוגזם וקיצוני. תאורה טבעית מדגישה פגמים בעור והאיפור לחתונה צריך להיות עדין. יחד עם זאת, חשוב לזכור שעיצוב קלאסי לא בהכרח מחייב שמרנות. איפור מקצועי ישלב בהצלחה בין התאורה הטבעית לבין השמלה, התסרוקת ואפילו זר הפרחים של הכלה ביום החשוב ביותר בחייה.

איפור לכלה בהתאם לתנאי מזג האוויר

עוד אלמנט שכדאי להתחשב בו באיפור כלה בחתונת שישי בצהריים או מזג האוויר. למרות שרוב האירועים הפרטיים נערכים בצהרי היום של עונות המעבר או בחודשי החורף, מזג האוויר בישראל תמיד עלול להפתיע לרעה ולהיות לח וחם. חתונות צהריים המתקיימות באביב ובקיץ דורשות התאמה ספציפית וייחודית של מוצרי איפור. יש להקפיד על שימוש בחומרים עמידים ולוותר על מוצרים בעלי אחוזי לחות גבוהים. קרם לחות לעור או סומק בקרם יתאימו לאירועי ערב ולא ישתלבו בצורה טובה עם חתונות צהריים.

מוצרי איפור יבשים כמו עפרונות, צלליות ואבקות הם חלק בלתי נפרד מאיפור מקצועי של כלות בחתונת שישי בצהריים. חשוב לזכור שהעמידות של החומרים אמורה לבוא לידי ביטוי לא רק בחתונה עצמה, אלא שעות לפני שהיא מתחילה. כלות מבלות את רוב היום במקומות פתוחים והן מצטלמות ונוסעות במשך שעות. חומרי האיפור חייבים להיות עמידים ולהבטיח כניסה מרשימה של הכלה לחופה.

דגשים לאיפור כללי, בסיס ועיניים

איפור לכלות בחתונת צהריים מתמקד בהיבט הכללי, בבסיס ובבחירת מוצרי איפור לעיניים. באופן כללי, איפור צהריים יתאים לכלות שמעדיפות מראה טבעי או מעוניינות בסגנון עדין. הבסיס לאיפור צריך להיות ללא ברק ובגימור מט. אפשר להשתמש בסומק מט על מנת להשיג את המטרה הזו ובמקרה של עור שמנוני כדאי לבחור אבקת סומק. את העיניים של הכלה מאפרים עם הדגשה צבעונית בגוון מט. במידה ובוחרים להוסיף אייליינר, הדגש הוא על הצמדתו לריסים ומיזוג עם שאר האלמנטים סביב העין.

אור אחר הצהריים מהווה הזדמנות יוצאת מגדר הרגיל לנצל את כל היתרונות של איפור מקצועי. אין סיבה לחשוש מפני איפור כלה בחתונת שישי בצהריים, אבל גם לא כדאי להקל ראש. בחרי היטב איפור כלות ליום האירוע והתחשבי בכל הפרטים הקטנים שעושים הבדל גדול.

X