משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור כלות- מתוך דברי הרמב”ם- “מזונותייך ותרופותייך”- פרק 2

“מים הוא סוד היופי והנעורים” 

תזונה ומשמעתהיופי מתחיל מבפנים

אף רופא עור , קוסמטיקאית , פלסטיקאי או מאפרת (פוטושופ כן) ייקנה לעור פנייך את ההילה הניקיון ,הברק הטבעי והחיוך, מלבדך. את החברה הכי טובה שלך ואת תטפלי בעצמך תהיי ממוקדת תציבי לעצמך משימות ויעדים לקראת יומך הגדול . איפור כלות לא מתחיל ומסתיים רק באיפור ובצבע.

הישראלים  לא אוהבים לשתות מים ולא מודעים  לחשיבות המים לגופנו, יש צריכה גבוהה מאוד של קפה, סיגריות, פחמימות, דברי חלב, מיצים ושתייה מוגזת, מזון מהיר, פיצוחים ושיזוף ייתר ללא מקדמי הגנה.

נשים רבות שמגיעות אלי לסטודיו סובלות מעצירות, בטן נפוחה, כאבי ראש, עייפות ועצבים.

“בטן רגועה” (המעי הגס) – מראה על פנים רגועות ועור נטול אפרוריות ללא  שקעים עם כהויות מתחת לעיניים.

בטן רגועה זה ייסוד החיים, כשאנו נולדים עד שאנו הולכים לבית ספר יש לנו מערכת אוכל שמזינה ומגדלת אותנו לחיים בריאים וחשיבה חיובית, כמו שנאמר: “נפש בריאה בגוף בריא“.

הבעיה מתחילה כשההורים ובתים אחרים מכירים לנו מזון מתוק, מלוח, ומהיר.

כשאנחנו נולדים המעי הגס נקי ובריא כמו יער בחורף,אוויר צח ונקי , הנחלים זורמים העצים והפרחים פורחים, ככל שאנו גדלים המזון “הרע” נכנס לתפריט שלנו וכך היער נכנס ליובש ובצורת כמו קיץ ללא מים שנחליו מתייבשים והופכים לביצות ויתושים. (כך גם המעי הגס שלנו ההופך לביוב של עצמנו).

יש טענות שאני ממש לא מקבלת לדוגמא  : “אין לי זמן, אין לי תנאים” .

לפעמים בחיים יוצא מצב שאנחנו מטפלים בכל הדברים מסביב ובכולם הכי טוב וכזה מגיע אלינו אנחנו בסדר עדיפות אחרונה , אז הגיע הזמן לשנות הרגלים רעים כי תזונה נכונה מבטיחה פנים יפות.

לתפריט מוסדר נא ליצור קשר עם הסטודיו לפגישה אישית עם עדה לזורגן או הפנייה לתזונאי מוסמך, כמו כן אני ממליצה לכן בחום על ספר מדהיםאכול לפי סוג דםשיעזור לך בתהליך .

 תחזוקת הפנים לקראת איפור כלות

יש לבדוק ולנסות קוסמטיקאית מחצי שנה עד 3 חודשיים  לפני האירוע וטיפול יופי  אחרון לעשות כשבוע לפני החתונה. כמו כן לאיפור כלות עיצוב הגבות חשוב מאודלוודא שהמעצבת מתאימה את הגבה למבנה העין שלך .

מוצרי איפור וטיפוח המומלצים לעור פנייך בשגרה

סרום, קרם לחות, מרכך שפתיים, מקדם הגנה, מייקאפ עם מקדם הגנה, מסיר איפור היגייני.

 שיזוף יתר

אם החלטת להשתזף יש לזה חוקים  מאוד נוקשים, לא מומלץ  לשרוף את העור למוות, אפשר בהחלט להיות שזופים בריאים ויפים וזו הדרך:

-שיזוף בחוץ עם מקדם הגנה מרוח על הגוף והפנים, כאשר הפנים מכוסות עם כובע ומשקפיים, השעות שנותנות גוון אפרפר ומת בקיץ הוא בין השעות 9:00-17:00 , בקיצור אחה”צ המאוחרות רדי עם בן זוגך לים לזמן רומנטי ואיכותי.

שיזוף במכונה: למרוח מקדם הגנה על כל הגוף והפנים, לכסות את הפנים לגמרי, הפנים יישארו בהירות וזה בסדר. איפור מקצועי כבר ישלים את הגוון.

שיזוף בהתזה: מומלץ לאמץ את שיטת “סאן טרופהשיטה עדינה ומי שעובד בשיטה הזאת משזף בהדרגתיות ואלגנטיות. לא לשזף את הצוואר והפנים בבקשה.. בבקשה

איפור מקצועי כבר ישלים את הגוון.

 שיזוף בקרם לחות: ישנם קרמים משובחים שבמריחה כבר נותנים את הגוון השזוף עשי זאת במשך שבוע, מרחי על הגוף והפנים (לדאוג לשטוף ידיים אח“כ) לא להתגלח לא לעשות שעווה ולא פילינג באותו שבוע.

X