משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

מהו המראה המעושן

סגנון איפור עם מראה מעושן לא נס ליחו מעולם. הוא מתאים למצבים שונים, וכשמו, מזכיר עשן קליל, מסתורי ודרמטי, אולם גם רומנטי ורך, אם רק יודעים לעשות זאת נכון. מאפרות מקצועיות מאפרות בסגנון איפור זה כלות ,מלוות ,הפקות אופנה ועוד .

 בכל קורס איפור נלמדת הטכניקה הזו, שמלבד יופייה, נועדה גם להגדיל את מראה העין, וליצור מראה מסתורי וסקסי .

מעשנים את העין

מראה מעושן כאמור, מטרתו העיקרית היא להגדיל את העיניים, תוך שימוש בסגנון מרפרף, ממש כמו עשן, רק שבניגוד לצבע האפור של העשן, באיפור, ניתן להשיג את המראה המעושן בכל הצבעים כשהטכניקה היא ליצור קווים רכים ומטושטשים של הצללית. באופן זה הצללית לא ממש תחומה, צבע עפרון עיניים משתלב עימה, והגבולות ביניהם מיטשטשים, והמראה כולו הוא אפלולי, במובן הרך של המילה.

טכניקות של מקצוענים

כל מאפרת מקצועית תסביר לכן, כי מטרתו הראשונית של המראה המעושן, מלבד יופיו, הוא להגדיל את העין. בצורה זו נוצר מראה של עין גדולה, ושאינה תחומה בקווים אחידים. לגוונים של המראה המעושן יש השפעה על התוצאה הסופית, כאשר שימוש בצבעים כהים יותר מראה חושני, בעוד ששימוש בצבעים רכים ופסטליים יותר את המראה הרומנטי. ביכולתה של מאפרת מקצועית גם לשלוט בעוצמת המראה המעושן ובעוביו, וכמובן בצבע, או בשילובים של מספר צבעים.

איפור מקצועי לעיניים מלמד את הטכניקה של המראה המעושן, וכן מאפשר ללמוד בשלבים את השגת המראה הזה, ובצבעים הרצויים לנו.

עישון בשלבים

בשלב הראשון ישלהניח קונסילר על העפעפ ובתפר הריסים התחתון ,כדי שתיהיה שכבה דקה של שומן והעיפרון יחליק בקלות על העפעפ ולא ישרוטויתקע” . בהמשך יש לתחום את העין עם עפרון עיניים בגוון הרצוי בתפר הריסים העליון וכמובן שאפשר גם בתפר הריסים התחתון . חשוב שיהיה זה עפרון ולא איי ליינר.

לאחר מכן יש להשתמש במברשת עישון, שזוהי מברשת עם שערות קצרות וצפופות, ועליה להניח צללית כהה בכל גוון הרצוי לכן. את המברשת יש להניח על גבי הקו שתחמנו בעין עם עפרון העיניים ולטשטש ולקבע אותו. זו גם הסיבה מדוע יש להשתמש בעפרון, ולא באיי ליינר, מאחר ועפרון קל לטשטש. הדבר דומה מעט להבדל בין טוש לבין עפרון צבעוני רך.

באמצעות הצללית אנו מקבעים את העיפרון שלא ימרח .

בהמשך יש למשוח את הריסים במסקרה, רצוי כזו המאריכה את הריסים ומעבה אותם, לפחות שתי שכבות .

כך נוצר (על רגל אחת) מראה מעושן.

X