משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

מה זה איפור כלה מקצועי?

איפור כלות הוא ללא ספק אחד התחומים החשובים ביותר בעולם האיפור והטיפוח, ומסיבות מובנות – מדובר ביום הגדול והמרגש בחייה של כל כלה, ומן הסתם היא צריכה להיראות באירוע זה במיטבה. איפור נכון של כלה ביום החתונה אינו עניין טריוויאלי – ישנן טכניקות מסוימות בהן יש לעבוד, ומוצרי איפור מסוימים בהם כדאי להשתמש, אם מעוניינים בתוצאות אופטימאליות ובאיפור שיחזיק מעמד לאורך הערב כולו.

אם כן, מה בעצם הופך איפור כלות למקצועי ומספק עבור הלקוחה? מה הופך מאפר/ת כלות למקצועיים, לאנשי מקצוע שנוכל לבטוח בהם שיעשו את העבודה כמו שצריך?

 

התאמה אישית לנתוני הכלה, שילוב האיפור במראה הכללי ועמידות האיפור

ישנם כמה פרמטרים עיקריים אשר יהפכו את איפור הכלות לחתונה שלך למקצועי וראוי עבור היום הגדול –

אחת הנקודות החשובות ביותר באיפור כלות מקצועי ואיכותי הוא כי מאפרת/ת הכלות יידעו להתאים את האיפור לנתונים האישיים של הכלה אותה הם מאפרים. לכל אישה ולכל כלה נתונים שונים – עור ייחודי, מבנה פנים מסוים ביותר וכד’. מאפרי כלות מקצועיים אינם מאפרים באופן גנרי וקבוע כל כלה וכלה, אלה מתחשבים בסוג העור שלה, מבנה תווי הפנים, הפגמים שמעוניינים לטשטש והיתרונות שמעוניינים להבליט.

בנוסף, כלה מתאפיינת במראה כללי זוהר ומושקע, החל מהנעליים והשמלה ועד לעיצוב השיער. על האיפור לכלה להתאים לשאר המרכיבים במראה הכללי שלה, כך שהכל ישתלב לכדי מראה שלם ואורגני.

נקודה נוספת שחשוב לשים עליה דגש הוא עמידות האיפור ומוצרי האיפור בהם נעשה שימוש. בין אם מדובר באיפור כלות עד הבית ובין אם האיפור מתרחש בסטודיו או ממש באולם האירועים, חשוב שהוא יהיה עמיד ויישמר לאורך כל שעות היום והאירוע. לא תרצי להגיע לאמצע האירוע כאשר האיפור מתחיל להימרח או לדהות, ומאפר כלות מקצועי ומנוסה יידע לגרום לאיפור להישאר ולהיראות טרי ורענן לאורך כל שעות האירוע.

 

 

רזומה מרשים המעיד על ידע מקצועי מספק וניסיון רב

על מנת שנהיה בטוחות שאנו מקבלות שירות של איפור כלות מקצועי ואיכותי, נרצה כמובן לבחור מאפר/ת כלות מקצועיים ומנוסים. לכן, חשוב לבחון בקפידה את הרזומה ואת תיק העבודות של המאפרים שאנו שוקלות לשכור. האם מודבר במאפרים מנוסים? כאלו אשר עבדו במכוני איפור וטיפוח מוכרים וכבר איפרו עשרות ומאות כלות בעבר?

בחני את תיק העבודות ואת מחלקת איפור הכלות בתיק זה (אך גם מחלקות אחרות) – האם את אוהבת את מה שאת רואה? האם הכלות אשר אופרו על ידי איש מקצוע זה בעבר נראות טוב בעינייך? חפשי חוות דעת ונסי להבין האם סגנון העבודה של מאפר זה מוצא חן בעינייך. קיימים מאפרי כלות מקצועיים ואיכותיים רבים, ולא בהכרח תאהבי את סגנון העבודה של כל אחד ואחת מהם.

 

לסיכום, איפור כלות מקצועי מתאפיין בנקודות המרכזיות שצוינו לעיל. במידה ונבחר על פי קריטריונים אלו מאפרים מקצועיים ומנוסים, נוכל להבטיח לעצמנו איפור כלות איכותי ביום הגדול, ומראה חלומי וזוהר כמו שתמיד חלמנו.

X