משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפה מומלץ לקנות מוצרי איפור

איפור הוא חלק חשוב בחייה של כל אישה. רובן נושאות באופן קבוע תיק איפור קטן בתיק האישי, “על כל מקרה שלא יהיה“. כיום, תופס האיפור מקום של כבוד בקרב נערות, נשים ומבוגרות . במקרה של מוצרי איפור לא חשובה הכמות ( יש נשים שקונות עשר צלליות באותו הגוון מחברות שונות) , עדיף  שיהיו לך מעט מוצרים אך שיהיו  באיכות טובה, בטקסטורה נכונה  וכאלו המחזיקים מעמד זמן רב, ללא כל צורך לרענן אותם במהלך יום העבודה, או אירוע. אז איפה כדאי לקנות מוצרי איפור איכותיים?

קונים מוצרי איפור איכותיים

קניית מוצרי איפור חשוב שתהיה מושכלת, ולעתים עדיף להחזיק פריטים בודדים, אך איכותיים. יחד עם זאת, אין הדבר אומר כי צריך לקחת משכנתא רק כדי שיהיו לנו מוצרים איכותיים ועמידים.

בראש ובראשונה, ולפני בחירת המוצרים, חשוב לוודא ולדעת מראש מה הצבעים המתאימים לנו, במה כדאי לנו להשתמש, והאם המוצרים הם על בסיס שמן או מים, בהתאם לסוג העור, ובעיקר בהתאם לעונת השנה. כדאי לבוא מוכנים לרכישה ולא להתלהב מצבעים שנראים יפים וזוהרים, אולם לא מתאימים לנו כלל.

את הרכב החומרים מהם מוצרי האיפור, ניתן לקרוא מאחורי כל אריזה שלהם. כיום, ניתן למצוא את המוצרים בכל רשתות הפארם, חנויות מיוחדות המיועדות למוצרי טיפוח ואיפור בלבד, וכן בחנות בסטודיו לאיפור . היתרון ברכישת המוצרים בסטודיו לאיפור  כי תוכלו לקבל טיפים לאיפור על הדרך, כיצד להשתמש במוצרים והמחירים הם נוחים מאחר ומדובר במחירים שאינם מחירי חנות או רשת, והבחירה של המוצרים תהיה מושכלת ובליווי מקצועי, על פי הצרכים שלכן . בחירת מייק אפ היא תמיד בעייתיתהרבה נשים רוכשות מייק אפ ומגיעות הביתה ומגלות שהגוון אינו מתאים להן . מאפרת מקצועית תתאים לך מייק אפ על פי סוג עורך , הטעם האישי שלכן ,לגוון ולעונת השנה, והתאמה מדויקת של המאפרת האישית, שלא נעשית לצורך המכירה בלבד, אלא ממקום מקצועי שמחפש את הטוב ביותר עבורכן.

צבעים וחומרים

רבות מאיתנו מתלהבות ממותג, מצבע או ממה שמראות לנו הפרסומות על עורן ופניהן של דוגמניות זוהרות. בפועל, לכולנו פה ושם פגמים בעור הפנים שנרצה לטשטש, ולכן, בחירת מייק אפ היא משמעותית, מאחר והוא מהווה את הבסיס לאיפור כולו. מאפרת מקצועית תוכל לסייע בהבנת הגוון, התאמה לסוג עור, ואפילו המרקם המתאים לכן ביותר, באופן שיוכל לטשטש כמה שיותר את הכתמים, העיגולים השחורים, או פצעון לא מחמיא. כך גם הדבר בנוגע לשאר מוצרי האיפור, כמו צלליות, מסקרה, עפרונות לעיניים, ליפ גלוס, פודרה, סומק, ועוד. מאפרת מקצועית, העוסקת כל היום במצבי איפור שונים, כמו איפור כלות, איפור מקצועי לאירועים וכיוצ“ב, היא הכתובת הנכונה ביותר להתאים את כל המוצרים לאיפור נכון והולם ביותר עבורכן, ולקבל גם טיפ מקצועי אחד או שניים, על הדרך. אותה מאפרת מקצועית, תעבוד תמיד עם חומרים האיכותיים ביותר, ולא בהכרח היקרים ביותר, מאחר וזהו למעשה כרטיס הביקור שלה, והרצון לאפר כל אחת, לכל אירוע, בצורה האיכותית והמקצועית ביותר ובאיפור שיחזיק מעמד לאורך זמן.

X