משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

מי אמר שחלומות לא מתגשמים ?

שנה שעברה ביום הולדתי החלטתי לעשות שינוי בחיי ולהתחיל קורס איפור מקצועי, ולנסות לעבוד בתור מאפרת מקצועית, לא עוד מזכירה במשרד אפרורי בתל אביב.

השלב הראשון היה למצוא בית ספר לאיפורשאני מתחברת לסגנון האיפור שלו ,שהתכנים של קורס איפור מעניינים וכמובן שערכת האיפור שאקבל בתחילת הקורס תיהיה שווה ושימושית . להפתעתי, גיליתי שהתחום של איפור ממש מבוקש ומורכב לא פחות מתחומים אחרים ויש כמה בתי ספר טובים בתל אביב.  הגעתי לשיעורי דוגמא בשלושה בתי ספר ובסוף נרשמתי בסטודיו עדה לזורגן , עדה כבשה אותי ברגע שהיא התחילה להדגים על המודליסטית והצליחה לכסות לה עם המייק אפ הנכון פיגמנטציה ופצעים שלא האמנתי שניתן להסתיר . הכיתות לא עמוסות ויש מענה לכל השאלות .

מה עברתי בקורס?

קורס איפור נתן לי את כל הכלים להתחיל לעבוד בתחוםגם מבחינה עסקית וגם מבחינה מקצועית .במהלך הקורס איפור למדתי תכנים מגוונים ובכל שיעור תרגלתי על חברה או תלמידה אחרת את הנושא של אותו שיעור . למדתי שיש המון סוגים של מייק אפים, וכיצד להתאים את הסוג הנכון מבחינת טקסטורה וגוון ללקוחה שלי . למדתי אף את התחום של עיצוב הגבותוכיצד ניתן לסדר את הגבות של הלקוחה שיחמיאו לאיפור העיניים המושקע שעשיתי ללקוחה

כמובן שלמדנו בקורס בהרחבה את הנושא של איפור כלות , איך לבצע איפור כלות מושלם , כזה שלא ירד לאורך כל הערב ויראה זוהר עד סוף החתונה  כמו כן למדתי את הנושא של הפקות אופנה ואיפור לטלויזיה בעידן ה HD .

מה אני ממליצה לכם?

ההמלצה הראשונה שלי אליכם היא לא לפחד ,אם יש תחום שבא לכם ללמוד אף פעם זה לא מאוחר מדי ואז כמובן לבחור בבית ספר שיעניק לכם חוויה בלתי נשכחת במהלך הלימודים ובתום הקורס יסייע ויוציא אותך לעבודות כדי שתתחיל לצבור ניסיון בתחום .

בהצלחה

X