משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

למה דווקא קורס איפור מקצועי?

שוק הלימודים והקורסים המקצועיים מציע כיום מגוון רחב ועשיר יותר מאי פעם בעבר. בכל תחום שרק ניתן לחשוב עליו מוצעים כיום אינספור קורסים, המעניקים לסטודנטים כלים מקצועיים תעודות שונות, וכך את היכולת לעסוק בתחום המעניין אותם.

מפאת המגוון העצום, מוצאים עצמם צעירים וצעירות רבים, כמו גם אנשים מבוגרים יותר המעוניינים להתחיל בדרך מקצועית חדשה, במצב של בלבול וחוסר אונים מסוים – במה לבחור?

אחד הקורסים המעניינים והאפקטיביים ביותר המוצעים כיום הוא קורס איפור מקצועי. מדובר בקורס בסיסי (אשר אחריו ניתן להמשיך כמובן לקורסים מקצועיים ספציפיים ומפורטים יותר בתחום), המעניק לתלמידים כרטיס כניסה לעולם מקצועי שלם המציע הזדמנויות מעניינות רבות.

רכישת ידע וניסיון מקצועי בעולם האיפור והטיפוח

הסיבה הראשונה ללכת על קורס איפור מקצועי עבור נשים וגברים המתעניינים בתחום ומעוניינים לבחון קריירה בעולם זה, היא כי מדובר בקורס אשר לפני הכל מקנה למשתתפים בו ידע מקצועי רב ויקר ערך. עולם האיפור, הטיפוח והקוסמטיקה מכיל כיום אינספור מוצרים שונים, אשר מאפרים ומאפרות מקצועיים חייבים להכיר ולדעת כיצד לעבוד איתם באופן מקצועי. קיימות טכניקות איפור וטיפוח רבות ושונות, המתאימות ללקוחות בעלי מאפיינים שונים, כמו גם לסיטואציות ספציפיות. למשל, עבור איפור של שחקנים ואנשים המופיעים מול מצלמות משתמשים במוצרים ובטכניקות שונים מאשר באלו המשמשים לאיפור יומיומי או לאיפור נשים עבור אירועים חגיגיים (דוגמת איפור כלות).

המעוניינות/ים לעסוק בעולם האיפור באופן מקצועי חייבים להכיר את הכלים השונים הקיימים כיום בשוק, ואת שיטות העבודה המשתנות על פי הצורך הספציפי והמוצרים בהם נעשה שימוש.

בנוסף, במסגרת קורס איפור מקצועי רוכשים התלמידים גם ניסיון של ממש באיפור, הן על ידי שיעורים מעשיים (שיעורים בהם מתאמנים הסטודנטים אחת על השני באיפור מקצועי ושימוש בכלים שונים), והן על ידי התנסות בעבודות התמחות שונות.

רכישת הידע, הכלים והניסיון הם כמובן שלבים בסיסיים והכרחיים בדרך לפיתוח קריירה מקצועית בתחום.

יצירת קשרים וכניסה לעולם האיפור המקצועי  

הסיבה העיקרית הנוספת ללכת דווקא על קורס איפור מקצועי, היא כי לאחר שרוכשים התלמידים במסגרת הקורס את הידע, הכלים והניסיון ההתחלתי הנדרש, מהווה הקורס גם קרש קפיצה לעולם התעסוקה. במסגרת הקורס יוצרים התלמידים קשרים עם גורמים שונים בתחום, כאשר בבתי ספר איכותיים ונחשבים המורים המעבירים את הקורס הם בעצמם אנשי מקצוע מנוסים ומקושרים בתחום. כך, במהלך הקורס ולאחר סיומו מסייעים המורים לתלמידים להיכנס לעולם האיפור המקצועי, ומהווים הרבה פעמים חולייה מקשרת בין בוגרי הקורסים לבין גורמים בתעשייה המציעים תעסוקה בתחום.

לכן, מהווה קורס איפור המועבר על ידי בית ספר מקצועי ובעל מוניטין בתחום מסלול אטרקטיבי לבניית קריירה חדשה, כמאפר/ת מקצועיים. עבור מי שחדש/ה בעולם זה עלול להיות קשה להגיע לעמדות מהן ניתן להשיג עבודות עם גורמים נחשבים בתחום, בלי קשרים עם אנשי מפתח המקושרים לתחום. מורי הקורס הם בדיוק אותם אנשי מפתח המסייעים לתלמידיהם לקחת את צעדיהם הראשונים בעולם האיפור המקצועי.

X