משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

חמש טיפים מנצחים לאיפור מקצועי מושלם

להלן חמישה טיפים בסיסיים וחשובים מעולם האיפור והטיפוח המקצועי, אשר רלבנטיים עבור כל מי שמתאפרת :

הכנה טובה של פני השטח –  בין אם את מתאפרת לקראת עוד יום עבודה במשרד ובין אם מדובר באירוע חגיגי או ביום חתונתך, בכל מקרה חשוב להבין כי איפור טוב ואיכותי תלוי בהכנה מוקדמת נכונה של פני השטח – עור הפנים. על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר מומלץ לנקות את עור הפנים בצורה טובה ויסודית, ובדרך כלל רצוי גם למרוח שכבה של קרם לחות או קונסילר. יש להתחשב במזג האוויר ובמצב עור הפנים כמובן (עבור עור יבש יותר מומלץ יותר השימוש בקרם לחות כהכנה לאיפור), אך באופן כללי ניתן לומר כי בכל מצב ועבור כל אחת, הכנה וניקיון טוב של עור הפנים הן פעולות מקדימות רצויות ביותר.

לשקול מראש את התנאים בהם את צפויה לשהות במהלך היום – קחי דקה לפני שאת מתאפרת, וחשבי – היכן אני צפויה להיות היום, ומהם התנאים הסביבתיים בהם אשהה? האם אהיה בקור של המזגן רוב היום? האם אני צפויה להזיע ולהיות בשמש? מהו מזג האוויר הצפוי לשרור היום באזורי?

לתשובות על שאלות אלו חשיבות מכרעת בנוגע לאופן בו נרצה להתאפר. מומלץ להשתמש בכמויות ובסוגים שונים של תכשירי איפור עבור מצבים צפויים שונים. על ידי התחשבות מבעוד מועד בתנאים הצפויים לנו להיום נוכל להשתמש באופן מושכל בתכשירים שונים, וגם לקחת עימנו בתיק אביזרים שונים הנדרשים לתיקון ו”שיפוץ” האיפור בזמן אמת.

מעט מייק אפ לייצוב האיפור – שכבה דקה של מייק אפ (כמו המייקאפ 4K )תסייע להגן על שכבת האיפור מפני אבק ומפגעי מזג אוויר (שמש חזקה, מים וכד’). מומלץ במיוחד בימים עמוסים ותזזיתיים בהם את צפויה להיות עסוקה ובתנועה. חשוב לא להגזים עם שכבה עבה מדי, על מנת שלא להכביד על המראה ולאטום את העור לחלוטין.

מצאי את הגוונים המתאימים לך ביותר – נסי לבנות לעצמך “בנק” של גוונים שאת יודעת שמתאימים לך בכל מקרה. כך, כאשר את מתלבטת ו/או לחוצה בזמן, ולא כל כך יודעת באילו גוונים לבחור, תוכלי לפנות לגוונים ה”בטוחים” שלך, ולהיות שקטה שאת נראית טוב. את הגוונים המתאימים לך תמיד תמצאי רק באמצעות ניסיון – פשוט שימי לב אילו גוונים ספציפיים נראים עלייך טוב בכמה הזדמנויות שונות. כך תדעי שאלו גוונים המתאימים לגוון העור הטבעי שלך.

קורס איפור – לא רק למאפרות מקצועיות – עבור נשים הנוהגות להתאפר מדי יום או מדי כמה ימים, מומלץ פעם אחת ולתמיד להשתתף בקורס איפור בסיסי. קורסים אלו אינם מיועדים בהכרח רק עבור המעוניינות לעסוק בעולם האיפור המקצועי, אלא גם לנשים המתאפרות על בסיס קבוע ומעוניינות לרכוש ידע בתחום, וללמוד כמה כישורים וטכניקות מועילות. קורס קצר אחד יכול להעניק לך כלים חשובים אשר יישארו איתך למשך שנים רבות, ויסייעו לך להתאפר בצורה חכמה ואסתטית יותר, כמו גם להתאים את המראה שלך לסיטואציות ומצבים שונים. ניתן למצוא כיום קורסי איפור גמישים בשעות נוחות המתאימות גם לנשים עובדות, אימהות וכו’.

X