משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

טיפים לאיפור קליל עם מראה טבעי

במשך רוב חודשי השנה בישראל, מזג האוויר הוא אביבי עד קיצי. המשמעות של זה היא שגם באיפור היומיומי, וגם אם את צריכה איפור ערב או איפור כלותפעמים רבות דווקא האיפור הקליל יחסית הוא זה שיתאים. האיפור הקליל מתאים גם מסיבה אסתטיתבמזג אוויר אביבי בשעות היום איפור כבד נראה פחות טוב. כמו כן, איפור קליל נוטה פחות להימרח, ומה לעשות שבקיץכולנו נוטים להזיע קצת יותר, בוודאי באזורים הלחים במדינה. איפור קליל מתאים יותר לאקלים הישראלי והוא מומלץ בחלק ניכר מהשנה על פני סוגי איפור אחרים. אז איך עושים את זה?

איפור קליל וגם מקצועי

את מעוניינת באיפור קליל ולא יודעת איך עושים את זה. חשוב לציין, כי מאפרת מקצועית תוכל בהחלט לתת לך את המראה הקליל שאת מחפשת, או לחלופין תוכלי גם להירשם אל קורס איפור, בו בין השאר תכירי לעומק את העקרונות של האיפור הקליל. בקורס איפור תוכלי ללמוד ולקבל כלים שימושיים ביותר לכל נושא האיפור על גווניו השונים, תרתי משמע. תוכלי להבין את ההבדלים בין סוגי האיפור השונים, כיצד להבליט את האזורים המחמיאים יותר בפנייך, ולא פחות חשוב מכך, כיצד לטשטש את האזורים הפחות מוצלחים.

אם באיפור קליל עסקינן, על קצה המזלג ניתן להגיד, כי איפור קליל עושה שימוש בשכבות מייק אפ עדינות ודקות במיוחדעל מנת שהמראה הטבעי יישמר. המייק אפ עצמו הוא בגוון טבעי מאד, על מנת שלא ייווצר מראה מלאכותי. בנוגע לאזור העיניים נהוג לבצע יותר הצללות, ופחות שימוש בעיפרון שעלול להימרח. טיפים לאיפור קליל יש רבים ואת כולם כדאי להכיר. אחד החשובים בהם הוא הקפדה על שימוש תמידי בכרית פודרה נקייה – היא עוזרת לספוג חומרים ואף לספוג זיעה, במקום שתצטרכי להוסיף עוד ועוד שכבות של איפור. אגב, זהו טיפ שמתאים לכל סוגי האיפור, אך משמעותי ביותר כשמדובר בתקופה בה האקלים לח ואנו מזיעים לא מעט.

אז מתי הולכים אל המאפרת?

אם זו הפעם הראשונה שאת מתאפרת בסגנון זה, מומלץ ללכת אל מאפרת מקצועית שתסייע לךכמובן שאם מדובר על איפור כלות קליל, אזי יש חובה בפניה למאפרת לקראת האירוע הגדול של חייך. מאפרת מקצועית תדע לגרום לך להיות במיטבך בערב הכל כך חשוב הזה עבורך.

הזכרנו גם את הנושא של קורס איפור, וחשוב לציין שאם את באמת רוצה להכיר לעומק את התחום, רוצה עוד טיפים לאיפור, ולהכיר ממש את כל עקרונות האיפור על שלל גווניו – ברור שזה המקום עבורך.

X