משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

אצל עדה לזורגן המאפרים תמיד מעודכנים

טרנדים ושינויים הם חלק בלתי נפרד מתחומי הקוסמטיקה, העיצוב והאופנה. מאפרים אשר אינם משכילים להתאים את עצמם לשינויים הללו פוגעים בלקוחות ובשמו הטוב של המקצוע. מהבחינה הזו, לקוחות אשר מעוניינים למצוא מאפרים מקצועיים צריכים לבחון את הניסיון ואת ההשתלמות שעברו. על מנת להבטיח כי המאפרים יהיו מעודכנים בשינויים יש לחשוף אותם אל הטרנדים העולמיים, להעביר אליהם חומרי עיון, להתנסות בפרקטיקות ולהציג את החידושים. לא כל בית ספר לאיפור יכול לעמוד בסטנדרטים הללו, בעיקר לאור כמות ההתפתחויות בעולם. שיפורים טכנולוגיים ואמצעים מדעיים משפיעים ישירות על סוגי האיפור היוצאים אל השוק, כאשר גם מבחינת הלקוחות עצמם ישנן דרישות מקוריות. המשמעות היא צורך בהשתלמות מאפרים, כמו זו אותה מציעה המאפרת עדה לזורגן.

מה כוללת השתלמות למאפרים?

השתלמות למאפרים כוללת שלושה מפגשים מרתקים. בהשתלמות זו מעבירה עדה לזורגן הדרכה אישית, מתוקף הניסיון והידע המקצועי אותם צברה לאורך השנים. כל שיעור בנוי מארבע שעות וניתן לבחור בין מסלולי בוקר לערב. השיעור מתחיל בהרצאה ולאחר מכן הוא ממשיך בהדגמה ובתרגול מעשי. שלבים אלו קריטיים על מנת לעדכן את המאפרים, משום שהידע התיאורטי חשוב לא פחות מהפרקטיקה. בעזרת הידע הזה הם יכולים להתאים את האיפור ללקוח, להסביר על ההבדלים בין המוצרים השונים ולייצר את התוצאה הרצויה. כל שיעורי ההשתלמות נערכים בכיתות קטנות, משום שהאינטימיות היא חלק בלתי נפרד מהעקרונות המנחים.

נושאי הלימוד העיקריים בקורס השתלמות

קורסי השתלמות מורכבים ממספר נושאים מרכזיים, כאשר המטרה היא לשמור את המאפרים מקצועיים ורלוונטיים. ישנה סקירה כללית של האייליינר על תקופותיו השונות, ההבדלים בין הסגנונות ומוצרי האיפור השונים . מעבר לכך, ישנו דגש על איפור נשים מבוגרות עם דגש על איפור עיניים מודרני לעומת איפור מסורתי. לבסוף כולל הקורס טרנדים עכשוויים באיפור כלות, מה שמבטיח לכל לקוחה איפור המתכתב עם האופנות הקיימות בעולם.

כיצד מחדדים את הפרקטיקה של המאפר?

אלמנטים מעשיים הם חלק חשוב בהשתלמות המאפרים, ולכן במהלך הקורס ניתן להשתמש במוצרי הסטודיו ולא רק במוצרי האיפור הפרטיים. מדובר על מוצרי איפור ברמה גבוהה מאוד, אשר עבור רוב המאפרים מהווים הזדמנות פז להתנסויות חדשות.

הופכים את הידע לקריירה

לאחר ביצוע ההשתלמות ניתן להציע מועמדות לעבודות מגוונות בתעשייה. תכניות טלוויזיה ותצוגות אופנה מחייבות את שירותיהם של מאפרים מקצועיים, המכירים את הטרנדים הנוכחיים ומעודכנים בכל השינויים שעוברים על התחום. גם בצילומי אופנה רגילים ובחברות האיפור יש דגש על הידע הרלוונטי של המאפר. את הידע הזה לא ניתן להשיג באופן עצמאי, לכן עדה לזורגן המחוברת לכל תעשיית האופנה בארץ ובחו”ל מלמדת את הסודות שלה !

X