משלוח חינם ברכישה מעל 149 /הרשמה לתכנית Makeup PRO

המלצות לאיפור כלות

 

שי שטיינשניד | 13/11/2013

איפור לכלה שי שטיינשניד

עוד לפני שחתמתי חוזה עם גן האירועים התקשרתי לשריין את עדה כמאפרת וכבר בשיחת הטלפון עם ליאת מהסטודיו של עדה הבנתי שאני בידיים הכי טובות,חמות ומקצועיות שיש!! זה מתחיל בשירות האדיב והחם וממשיך באיכפתיות לאורךהמסע אל החתונה“.. מי שלא חוותה ויודעת,עדיין,לכלות יש טמטמת חתונה וגם אני לקיתי במחלה הזמנית הזו, הצוות של עדה היה סבלני,מקצועי ואוהב לאורך כל הדרך ולא היו לי מעט שאלות:-).

בפגישה עם עדה כבר הבנתי שאת הלחץ ביום החתונה עדה המדהימה תדע להפיג. עדה עם המון שלווה ורוגע ענתה לכל שאלותי,הקשיבה לכל צרכיי גם לאלו שלא קשורים לאיפור מקצועי,המליצה ועזרה גם בתחום שלא קשור לאיפור והצחיקה בשנינות המיוחדת שלה בלי סוף!!

יצאתי מהפגישה כאילו שהטבעת כבר על האצבע ואני בהיי של אחרי שבירת הכוס.הרגשתי שעשית את עסקת חיי ובחרתי הכי נכון שיש.

ביום החתונה הבנתי שלעדה יש גם כישורי עיצוב פנים לסוויטות בבתי מלון..עדה הגיעה לחדר שבו התארגנתי,עמדה כמה שניות וניסתה להבין מה לא מסתדר לה, פתאום היא התחילה להפעיל את העוזר של הספר שלי, “תרים את זה” “תזיז את זה” “תחזיק רגע את זה” ופתאום כל החדר היה מואר כאילו השמש באה לבקר רק אותנו, כולנו היינו פעורי פה והיו לא מעט אנשים בחדר,מהאור ואנרגיות שהאישה הנדירה הזו הביאה איתה והכניסה לחדר.

אני הייתי לחוצה בטירוף והיה קשה לי לנשום מהרגע שהתעוררתי, עדה הרגישה אחרי 10 דק’ בערך שאני בסוג של מצוקה,היא הסתכלה עלי,אמרה לי תעצמי עיניים,תנשמי עמוק,אחזה בי כמו אם שאוחזת את בתה,אחרי שתי דק’ אמרה לי “את מרגישה קצת הקלה??” אני עניתי שכן ואמרה לי “לקחתי ממך את הקושי”.. זה בטח נשמע כמו איזה חלום שלא בא להתעורר ממנו אבל זו היתה המציאות ביום חתונתי.

עדה לזורגן,יקרה ומיוחדת שלי, תודה על 3 שעות קסומות בקרבתך, תודה שגרמת לי לומר על עצמי לראשונה ולהרגיש כמה אני יפה, לא חשבתי שאהיה כלכך יפה ואשאר כלכך אני שזה היה מאוד חשוב לי.תודה על האהבה,הסבלנות,הנתינה האין סופית,על האיפור המדהים והמדוייק לי ולאופי שלי, תודה שחווית איתי את המפגש עם הנסיך האהוב שלי והתרגשת איתי..

לא הייתי בוחרת אחרת ואם זוגי היקר יסכים להתחתן איתי שוב עוד 25 שנים תשרייני מעכשיו כי אין לך תחליף!!!!!!!!!

אוהבת אין סוף

שי שטיינשניד

X