משלוח חינם ברכישה מעל 179 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

שאלות ותשובות

שירות הלקוחות שלנו פעיל בימים א’-ה’ בין השעות 10:00-17:00. מומלץ לשלוח הודעת וואטסאפ לנייד שמספרו 052-6703930, במידה ואין מענה – אנו ניצור איתך קשר.

נשמח להתאים עבורך גוון, את מוזמתנ לשלוח לשירות הלקוחות תמונה ללא איפור ברורה, ואת המייקאפ שאת אוהבת. שירות הלקוחות פעיל בימים א’-ה’ בין השעות 10:00-17:00. מספרו 052-6703930, במידה ואין מענה – אנו ניצור איתך קשר.

במידה והמוצר נפתח ושומש אין החזרות על פי הוראות משרד הבריאות. ניתן לפנות לשירות הלקוחות ונשמח לתת פתרון אחר בנייד שמספרו 052-6703930.

להחזרה או החלפת מוצר, יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות בנייד שמספרו 052-6703930. ניתן לשלוח הודעת וואטסאפ עם מספר ההזמנה.

המשלוח מגיע עד חמישה ימי עסקים.

בסל הקניות, בחלק השמאלי של הדף, מעל פירוט המוצרים, מופיע שדה להזנת קוד קופון.

שימי לב אולי יש לכם מוצרי בעגלה שאינם כלולים בסל ההנחות. כמו כן, נסי לרענן את הדף או לבצע את ההזמנה דרך מחשב שולחני (או לבצע ניקוי עוגיות).

לאחר בחירת המוצר או המארז, בשלב הסופי ישנו דה ההערות. נא צייני את מספר הגוון. לבחירת גוון גלשי למוצר שאת רוצה, ושם יופיעו לך הגוונים והמספרים שלהם. 

נפלא. ברגע שההזמנה תהיה מוכנה אנו ניצור איתך קשר לתיאום מועד האיסוף. 

בדף הראשי של החנות ישנו פופאפ קופץ בו תוכלי להשאיר פרטים לשליחת דיוור על מבצעים סודיים והנחות.

עד סכום של 179 ש”ח, העלות הינה 29 ש”ח. מעל 179 ש”ח, המשלוח ללא עלות. ישנה גם אפשרות לשלוח ללוקר.

להזמנת משלוח לחו”ל, יש לגלוש לאתר הבינלאומי שלנו בכתובת www.adah-lazorgan.com

המוצרים שלנו לא נוסו על בעלי חיים!

חנות הדגל נמצאת ברחוב יגאל אלון 126 בתל אביב.

המארזים באתר הינם קבועים ואינם ניתנים לשינוי מלבד בחירת גוון.

אם קודי הקופון הם של מאפרות, לא. לא תזכו למתנה כפולה. אם הקופון הוא ראשי באתר ואת רוצה להוסיף קופון של מאפרת – אין בעיה.

לא, התשלום הוא בכרטיס אשראי בלבד. ניתן לפנות לשירות לקוחות במספר 052-6703930 על מנת לבצע הזמנה בצורת תשלום שאינה כרטיס אשראי.

ניתן רק באמצעות רכישה חדשה, תוך פניה לשירות הלקוחות שבוצעה הזמנה נוספת, אופציית האיסוף במקרה זה תהיה איסוף עצמי. על הרוכשת חלה האחריות ליצור קשר מיידית עם שירות הלקוחות ובתנאי שההזמנה החדשה הינה בסמוך להזמנה שבוצעה.

במידה ועברת הכשרת מקצועית ואת בעלת תעודה, יש לשלוח אותה למייל lazorgan@gmail.com, ולבצע רישום באתר בכתובת זו – לאחר ביצוע הרישום, אנו נסחן את התעודה ונאשר אותך. שיי לב ההנחה מקנה 30% ההנחה, במידה ובאתר ההנחה גבוהה יותר, הנחת המפאר לא תפעל.

לרכישה סיטונאית, מוזמנת לפנות אלינו במייל lazorgan@gmail.com ולהשאיר פרטי התקשרות.

קופסת ההפתעות המדהימה שלנו נוצרה כדי להפתיע אותך, המוצרים מתחלפים מידי יום. תוכלי לקרוא עליה כאן 

עקב משבר הקורונה, ההשתלמות למאפרים נדחית עד אחרי החגים. לקבלת עדכונים, מוזמנת להצטרף לרשימת הדיוור שלנו באמצעות הפופאפ בדף ראשי של החנות וכך גם תוכלי ליהנות ממבצעים והטבות סודיים.

לקבלת מידע והרשמה יש לפנות לסטודיו 03-6297925 | 052-2542942 | 

דפים נוספים בקטגוריה :

X