משלוח חינם ברכישה מעל 179 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

המלצות בוגרים

 

    הדר סטון

    את העולם האיפור הכרתי לפני 4 שנים כתלמידה בסטודיו עדה לזורגן שבו למדתי את רזי המקצוע וההתמחות דרך העיניים והידיים של עדה. בתחילת דרכי ובבחירת בית ספר לאיפור היה לי חשוב ללמוד במקום שבו יש יחס אישי, למידה בקבוצות קטנות , לימוד מקצועי וסגנון איפור אלגנטי וחו”ל , דבר אשר לא קיים בכל בתי הספר הקיימים היום בשוק. שמחתי שהבחירה שלי הייתה ללמוד בבית ספר של עדה לזורגן.נהניתי מהיחס האישי של עדה, בשקידות שלה להיות בכל השיעורים והעברת החומר בסובלנות , את הרצון שלה להישאר גם במהלך התרגול של התלמידים , ואת הנתינה שלה בשעות נוספות מעבר לשעות שהוגדרו בקורס. במהלך הקורס מאוד חשוב לעדה להעביר את הסגנון והידיים שלה לתלמידים  בצורה אבסולוטית דבר שבא לידי ביטוי בכך שמאפרים בוגרים של הסטודיו יוצאים לשטח מזהים מייד לפי סגנון האיפור שהם בוגרי סטודיו עדה לזורגן.

    4 שנים אחרי הלימודים בסטודיו עדה לזורגן , הסטודיו עדיין משמש אותי כסוכנות שלי בקבלת איפור כלות ומלוות ,הפקות אופנה, הפקות טלוויזיה (מפרץ האהבה, כוכב נולד, רוקדים אם כוכבים ,מאסטר שף, the voice israel ) .וכמורה בבית ספר לאיפור -סטודיו עדה לזורגן.

    כיום אחרי 4 שנים אני שמחה שבחרתי ללמוד בסטודיו עדה לזורגן ושמחה שיצא לי להכיר יישות ענקית כמו עדה, שלמדתי ממנה כך כך הרבה דברים ובאמת ממליצה בחום לקולגות שלי מתחום האיפור גם להנות וללמוד בבית ספר לאיפור של עדה לזורגן.

    X