משלוח חינם ברכישה מעל 179 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

בית ספר לאיפור

בית ספר לאיפור מקצועיסטודיו עדה לזורגן

לפני יותר מ- 20 שנה הקימה עדה אתסטודיו עדה לזורגן“, בית ספר לאיפור היחיד מסוגו בארץ בו נלמדות שיטות איפור ייחודיות, מהירות, מגוונות ומתוחכמות אותן פיתחה והדריכה עדה במשך שנים בניו יורק.

כיתות הלימוד בבית הספר קטנות ואינטימיות ובהן מלמדת עדה את כל תורת האיפור שלה תוך מתן דגש על תרגול שוטף, פרקטיקה, יחס אישי לכל תלמיד והכוונה מקצועית בתום הקורס.
בלעדי לכל מסלולי הלימוד בקורס האיפור של עדה לזורגן! במהלך השיעורים ניתן להשתמש במוצרי הסטודיו בנוסף למוצרי האיפור האישי של המאפר.

בית ספר לאיפור מקצועי

קורס איפור מקצועי, השתלמויות למאפרים וסדנאות

בבית הספר לאיפור אנו מציעים קורסי איפור מקצועיים המשלבים התנסות מעשית בכל מפגש. במקביל, מתקיימים בבית הספר השתלמויות למאפרים (לא רק בוגרי קורס איפור מקצועי – עדה לזורגן) המביאים את הטרנדים הכי חמים מעולמות האיפור והיופי, וסדנאות איפור בקבוצות או פרטיות לאלו שרוצים ללמוד איך להתאפר בצורה מקצועית ונכונה עם עדה לזורגן או צוות מורי בית הספר.

קורס איפור מקצועי

לימודי איפור מקצועי הם מוצר הדגל הבולט אצלנו. עדה מורה לאיפור מקצועי מן הוותיקות בשוק, מקפידה להעביר את הידע המקצועי, לחדש ולהפתיע עם תוכניות לימוד פרקטיות ומהנות. קורס לאיפור מקצועי מתקיים ב 2 מסלולים, בוקר/ערב בתל אביב (ליד רכבת עזריאלי), והתלמידים נהנים מתמיכה אישית וצמודה של עדה. גם לאחר סיום הלימודים, הם זוכים למענה ולמשוב תמידי לגבי הנחיות איפור, מוצרים מתאימים ועד טיפים לשיווק העסק. מוזמנים לקרוא על תוכנית הלימוד בקורס לאיפור מקצועי כאן.

הזמנה לשיעור לצפיה!

אנו מזמינים אותך להגיע ולהתרשם מהשיעורים הנלמדים במסגרת הקורס לאיפור מקצועי בבית הספר שלנו. לתיאום שיעור לצפיה התקשרו 03-629-5830

בוגרי בית ספר לאיפור של עדה לזורגן

  • צוות המאפרים של סטודיו עדה לזורגן המורכב מבוגרי בית הספר לאיפור מקצועי שולט כיום בתעשיית האיפור בארץ ומאפר בתוכניות הטלוויזיה כוכב נולד, נולד לרקוד, רוקדים עם כוכבים, מאסטר שף, פרוייקט מסלול, טקסי מלכות היופי, בערוצי הטלוויזיה השונים, במגזינים ועיתונים, בפרסומות טלוויזיה ובתצוגות האופנה המובילות.
  • בוגרי הסטודיו מועסקים על ידי חברות האיפור היוקרתיות, ביניהן: MAC, אסתי לאודר, בובי בראון ואחרים.

סדנאות והדרכות לחברות מסחריות

חוויה ייחודית במינה, יעילה מאוד ואטרקטיבית במיוחד עבור חברות מסחריות בעלות קוד לבוש המעוניינות לשדרג את הופעת ומראה העובדים ולשפר את הסגנון שלהם. בין החברות שהשתתפו בסדנאות נמנות: אל-על, תכשיטי H שטרן, ארקיע, ישראייר, בזק בינלאומי, לנקום, כריסטיאן דיור ואסתי לאודר.

דפים נוספים בקטגוריה :

X